Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Yüksek sıcaklık derecelerinde kullanılmak üzere tasarlanan ısıl işlem fırın rezistansı modelleri 1400 derecelik sıcaklık seviyelerine kadar çalışabilmektedir. Özel seramik malzemeler ve yüksek dereceli rezistans tellerinden üretilen ısıl işlem fırın rezistanslarının yüksek sıcaklık derecesi 1300 dereceye kadar çıkabilmektedir.

Son derece iyi bir performans gösterebilen ısıl işlem fırın rezistansları otomatik konveksiyon dönüşümlü özelliklere sahip olan fırın teknolojileri sayesinde daha da fazla bir ilgi görmeye başlamış durumdadır.

Fırınların alt ve üst haznesinde yer alan fırın rezistansları cihazların daha güvenilir bir şekilde çalışmasını ve işlevsel özelliklerini sergileyebilmesini sağlar. Isıl işlem fırın rezistansı seçerken kullanacağınız alanı hesaplamanız ve güvenilir bir firma bulmanız gerekmektedir.

Isıl İşlem Fırın Rezistansı

Isıl İşlem Fırın Rezistanslarında Ser Rezistans Güvencesi

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz ısıl işlem fırın rezistansı modellerimizin tamamı 1. sınıf kalitedeki malzemelerden tasarlanmaktadır. Uzun kullanım ömrüne sahip olan ısıl işlem fırın rezistansı modellerini uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çevreye karşı duyarlı bir şekilde üretilen ürünlerimiz dünya kalite standartlarında üretildikten sonra gerekli testleri yapılır ve sizlere sunulur. Böylelikle projelerinizde kullanabileceğiniz güvenilir ürünlere sahip olmuş olursunuz.

Türkiye’nin her noktasına gönderim yapan firmamızın ürün kataloglarından aynı zamanda diğer rezistans ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Tüm rezistans çeşitlerine yer verdiğimiz ürün kataloglarımız arasından projelerinizde kullanılmak üzere tasarlanmış olan özel rezistans çeşitlerine sizler de erişebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza