Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Isı yalıtım ceketleri sayesinde enerji tasarrufu elde edebilir ve yaşanabilecek enerji kayıplarını minimum seviyelere getirebilirsiniz. Soğuk hat olarak nitelendirilen hatlarda ısı seviyesinin stabil kalabilmesini ve yoğuşmanın önlenmesini sağlayabilen ısı yalıtım ceketi modelleri sıcak hatlarda ısı kaybının önlenmesini sağlar.

Isı yalıtımı yapılacak olan vanalara uygun ısı yalıtım ceketini seçmek istiyorsanız ilk etapta ısı yalıtım ceketinin vananın etrafını iyice sardığından emin olabilirsiniz. Ceketlerin monte edilmeden önce ise mutlaka kaçak arıza testine tabi tutulması gerekebilir. Böylelikle hangi vanalarda buhar veya farklı bir kaçağın olduğu ortaya çıkabilir.

Isı Yalıtım Ceketi

Isı Yalıtım Ceketi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kazan daireleri, buhar tesisatları, ısıtma ve soğutma tesisleri ile birlikte kızgın yağ hatlarında da ısı yalıtım ceketleri kullanılmaktadır. Isı yalıtım ceketi modelleri kullanılacakları alandan bağımsız olarak yüksek ısıya karşı dayanıklı olan ceketlerdir. Monte edilmesi son derece kolay olan ısı yalıtım ceketlerinin montajı için yüksek bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur.

Maliyeti düşük olan ısı yalıtım ceketi modelleri aynı zamanda ekonomik çözümleri sizlere sunar ve enerji tasarruflu yapıları ile de birlikte enerji için ayırdığınız bütçenizden tasarruf elde edebilmenizi sağlar. Dar alanlarda da kullanılabilen ısı yalıtım ceketi modelleri sistemler içerisindeki yoğuşmayı önleyebildiği gibi aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da dayanıklılık sağlar.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza