Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Elektriğin ürettiği enerjiyi ısı enerjisine dönüştüren direnç tellerine günümüzde çok fazla alanda ihtiyaç duyuluyor. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan rezistans telleri farklı oranlardaki metallerden oluşan bir tür alaşımdır. Elektrik akımına karşı direnç gösteren ve işlevini sergileyen infrared soba rezistans teli modelleri de en fazla tercih edilen rezistans telleri arasındadır.

Endüstriyel uygulamalar, sobalar ve yüksek ısıya ihtiyaç duyulan tüm uygulama alanlarında infrared soba rezistans telleri kullanılmaktadır. Çağımızın en popüler ısıtma sistemleri arasında yer alan infrared ısıtma sistemleri yüksek ısıya maruz kalmış olan komponentlerin soğutulmasını da sağlar.

Infrared Soba Rezistans Teli

Uzun Ömürlü Infrared Soba Rezistans Teli Modelleri

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz infrared sobalarımızı aynı zamanda infrared soba rezistans teli ürünlerimiz ile de destekliyoruz. 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen infrared soba rezistansı tellerini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Uygulama alanı son derece geniş olan rezistans telleri aynı zamanda maliyetinizi de optimum seviyelere getirmenizi sağlar.

İletişim Formu
Infrared Isıtıcı Lamba Satan Yerler
Infrared teknolojisinden yararlanılarak üretilen infrared ısıtıcılar aynı zamanda çalışabi...
Infrared Isıtıcı İstanbul
Elektrikle çalışan ısıtıcı modelleri arasında yer alan infrared ısıtıcılar iç ve dış mekan...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza