Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Soğuk bir günde sıcak bir çorba içmek gibi bir şey yoktur, ancak her kâse rahatlığın arkasında sanatsal bir süreç yaratmak gerekir. Bir ticari işletme sahibi iseniz, çorba ısıtıcı büyük miktarlarda çorbanın her an sıcak tutulmasını sağlamak için harika bir yoldur. Adı çorba ısıtıcı olsa da bu tür teçhizatlar sadece çorba için değildir. Bir çorba ısıtıcı, güveçler, sulu yemekler ya da sıcak sosları optimum sıcaklıkta tutmak için de idealdir.

Çorba ısıtıcısı veya çorba potu olarak da bilinen bu kaplar, geleneksel olarak altı ila on litrelik bir kapasiteye sahiptir ve çorba türü yiyecekleri sıcak tutmak için en etkili yöntemdir. On litrelik bir ünite, çoğu işletme için, bütün gün ocakta ısıtılan bir çorbayı muhafaza etme maliyetinden tasarruf etmek için yeterli kabul edilir. Bu, bir brülörü gün boyunca daha fazla pişirme için serbest bırakmanın ilave yararıdır.

Bir Çorba Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Çorba su ısıtıcıları kullanmak gerçekten basittir, ancak daha önce hiç kullanmadıysanız, makineye su eklemeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Bir çorba ısıtıcısı, yiyecekleri mükemmel servis sıcaklığında tutmak için bain-marie tarzı ısıtma kullanarak çalışır. Dış kabı önerilen miktarda su ile doldurun ve iç kabı su ısıtıcısına yerleştirin. Çorbanızı, sosunuzu veya içeceğinizi kaba ekleyin, kapağı kapatın ve sonra istediğiniz sıcaklığı ayarlayın. Çorba su ısıtıcısının yiyecek pişirmek için kullanılmaması gerektiğini unutmayın.

Eğer bir çorba ısıtıcı ya da mutfak ekipmanları projeniz varsa Ser Rezistans olarak ihtiyacınız olacak rezistans çeşitleri için optimal çözümler sunabiliriz.

Cotherm termostat ayarlı içeriğimize göz atarak cotherm termostat modelleri hakkında geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza