Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Termostatlar, kazan ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere ısı kontrol teknolojisi ve çeşitli montaj konfigürasyonlarını birleştiren entegre gövdelerdir. Cotherm termostat ayarlı sıcaklık sensörü prob, kılcal boru, diyaframlar ve genleşme ortamından oluşur. Termostat ısıtıldığında sıvı ortam ısınır ve genleşir. Ortamın genleşmesi kapalı devre sisteminde artar. Basınç artışı diyaframda yer değiştirmeye dönüştürülür. Bu devinim, elektrik devresindeki kontakları açan veya kapayan bir anahtarı harekete geçirir.

Cotherm Termostat Çeşitleri ve Çalışma Sistemleri

Cotherm termostat ayarlı cihazlarda referans değişkeni termostatın kılcal kontrol mili vasıtasıyla ayarlanır. Cotherm termostatlar hassasiyet ve kurulum esnekliği sayesinde hava ve su sıcaklığını kontrol etmek için yaygın olarak kullanılır. Garantili güvenilirliğe sahip son derece termal duyarlı Cotherm kazan termostatı, devrenin üretiminde ve sabitlenmesinde en modern teknolojileri ve özel bir sistemi kullanan bir montaj işlemi ile üretilir.

Ayarlı Cotherm termostatlar, algılama elemanının diferansiyel genişlemesini kullanarak çalışır, bu da çubuk termostat kafasındaki bir hızlı hareket anahtarının açılmasına neden olur. Anormal sıcaklık artışı durumunda, patentli çift emniyet düzeneği, köprü üzerinde ve bimetalik disk üzerinde veya geleneksel bimetalde çift kutuplu emniyet sağlar.

Ser Rezistans her zaman ısıtma sistemleri ve sıcak su kontrolü sağlayan termostat ile eşanlamlıdır ve sektöründe ürünlerinin kalitesi, güvenliği ve güvenilirliği açısından bir otoritedir. Malzemeleri denemede özgün bilgi, uzun süre üretim ve ısıtmayı kontrol etme deneyimi ve sahadaki en gelişmiş laboratuar Ser Rezistans'a sayısız patentli teknik çözüm elde etmeyi sağlamıştır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza