Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Autonics Tcn4m-24r
Autonics Tcn4m-24r
Autonics Tcn4m-24r

Sıcaklık kontrol cihazları arasında yer almakta olan Autonics markasının ürün serileri arasından seçiminizi yaparak satın almanın avantajını da elde edebilirsiniz. Autonics Tcn4m-24r dijital termostat modeli çift ekrana sahip olması ile birlikte kullanım kolaylığı sağlarken kullanıcıya rahat bir kullanım avantajını da elde etmesine destek olur.

Autonics dijital termostatları serisi içinde yer almakta olan Tcn4m-24r modeli 110 - 220 VAC güç kaynağı ile çalışmakta olmasının yanı sıra Röle + SSR (AC / DC güç), Röle + SSRP (AC güç) kontrol çıkışına sahip olarak hazırlamıştır.

Autonics dijital termostatın Tcn4m-24r modeli 72 x 72 mm ölçüleri ile üretilmekte olup kullanım alanı açısından piyasada yer alan diğer mevcut ürün seçimlerine göre de avantaj sağlayan boyutları ile kullanımda avantaj elde edilmesine destek olur.

Ekonomik çift ekranın yanı sıra alarm1 + alarm2 çıkışına sahip olan Autonics Tcn4m-24r dijital termostat modelini satın almak için Ser Rezistans firmasından destek alabilirsiniz. Hemen müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek siparişinizi vermeniz yeterli.

Teknik Bilgiler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza