Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Autonics Tcn4l-24r
Autonics Tcn4l-24r
Autonics Tcn4l-24r

Sıcaklık kontrol cihazları arasında yer alıp Autonics markasının ürün modelleri içinde yer alan Tcn4l-24r kullanıcıya kolaylık ve rahatlık sağlamakta olan çift göstergeye sahip olarak üretimi yapılmıştır.

Kullanıcıya kolaylık ve rahatlık sağlayan çift göstergesinin yanı sıra ekonomik destek sunan SSRP ve röle çıkışlarına da sahiptir. PID kontrol algoritması ile hazırlanan Autonics Tcn4l-24r ürün dijital termostat modelleri arasında yer alıp 100ms yüksek örnekleme hızına da sahiptir. Bu sayede sıcaklık kontrolünün sağlanmasında destek olan ürün 8 değişik giriş sensörüne sahip olarak hazırlanmaktadır.

Küçük yapıya sahip olarak hazırlanan Autonics Tcn4l-24r ürün modeli bu özelliği sayesinde de yerden tasarruf elde edilmesine de destek olmaktadır. Mevcut olan model seçeneklere göre yüzde otuz sekiz azaltılmış derinliğe sahip olan model aynı zamanda ayar ve ölçüm değerinin eş zamanlı olarak gösterilmesine de destek olması ile ayrıcalıklı bir üründür.

Autonics Tcn4l-24r dijital termostat ürününe sahip olarak kullanım avantajını da elde etmek için ise hemen Ser Rezistans firması müşteri hizmetleri birimimizden destek alabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza