Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ani su ısıtıcı cihazları evinizde, işyerinizde ya da sosyal hayatın herhangi bir noktasında görmeye alışığız. Çok kısa sürede sıcak suya kavuştuğumuz elektrikli duşlar, ketless, çay makineleri, kahve makineleri benzer şekilde çalışma prensiplerine sahiptir. Ayrıca elektrik direnci ısıtması, gelen tüm elektrik enerjisinin ısınmaya dönüştürülmesi anlamında % 100 enerji tasarrufu sağlar.

Ani Su Isıtıcı

Ani Su Isıtıcı Rezistansları

Elektrikli duşlar için ani su ısıtıcı rezistansları genellikle bir tanesi cihazın ortasında ve diğeri dipte olmak üzere iki tanedir. Güç, bir termostatla (su sıcaklığını algılayan bir anahtar aracılığıyla) her rezistans üzerine iletilir. Sıcaklık düştüğünde, anahtar akım akışına izin vermek için kapanır ve sıcaklık önceden ayarlanan limite ulaştığında açılır. Su ısıtıcısı, ev aletlerinin en basitleri arasındadır. Ani su ısıtıcı olan küçük ev tipi cihazlarda daldırma tip rezistans ya da muhafaza altına gömülü rezistans tipleri kullanılır. Belirli bir sıcaklığa ulaştıktan sonra otomatik olarak kapanan cihazda sıcak suyunuz hazırdır.

Ani su ısıtıcı verimliliği büyük oranda kullanılan rezistans tipi ve rezistans gücüne sahiptir. Her metalin ısıyı iletme gücü aynı olmayacağından rezistans modelinde kullanılan düşük kaliteli malzeme performansı ve uzun ömürlülüğü üzerinde de etkili olacaktır. Su ısıtma yüksek güvenlik önlemleri gerektiren bir konudur. Bu nedenle kalitesiz rezistans modellerinden kaçınmak her zaman doğru bir düşünce olmalıdır. Ser Rezistans ürünlerimizin kalitesi tescillidir. Proje ve üretim aşamasında iseniz başarınıza katkıda bulunmak isteriz. İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza