Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Yemek sıcak tutucu modelleri farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Restoran, büfe, bar ve catering gibi farklı sektörel alanlarda işlevsel ve portatif bir şekilde kullanılabilen yemek sıcak tutucu modelleri en zor alanlarda bile işlevsel özelliklerini başarılı bir şekilde sergileyebilen ürünler arasında yer almaktadır.

Elektrikli yemek sıcak tutucusu modelleri lambalı olarak da üretilebilmektedir. İşletmelerin müşterilerine karşı en sıcak sunumu yapabilmelerine imkan sağlayabilen yemek sıcak tutucusu modelleri aynı zamanda dekoratif olarak da dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Şık tasarımlarıyla ilgi gören sıcak tutucusu çeşitlerinin farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. 

Dekorasyon stilinize uyum sağlayabilecek olan yemek sıcak tutucusu modelleri açma kapama düğmeli ve metal gövdesiyle mutfaklarınızın vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Yüksek performans özelliğine sahip olan yemek sıcak tutucuları yüksek performans elde edebileceğiniz ürünlerdendir. Sürekli olarak hizmet sunmak zorunda olan otel gibi yerlerde ürünün yer alması çalışmalarınızı ve hizmetlerinizi kesintisiz ve hızlı bir şekilde sunabilmeniz açısından son derece önemlidir.

 Süpermarket personel mutfakları dahil olmak üzere farklı sektörel alanlarda faaliyette bulunan firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmeye yönelik olarak tasarlanan sıcak tutucu ürünleri paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu özellikleri sayesinde ürünler daha dayanıklı bir hale getirilmektedir.

Dekoratif Yemek Isıtıcısı Modelleri 

Elektrik enerjisiyle çalışan ürünlerin fiyat seçenekleri de son derece ekonomiktir. Yemeklerin soğuması problemini tamamen ortadan kaldırabilen sıcak ve taze olarak yemeklerinizi sunabilmenizi sağlayan yemek sıcak tutucusu modelleri kolay kullanımı ve portatif tasarımıyla tezgahlarda bir yoğunluk ya da kalabalık yaşamadan ürünleri kullanabilmenizi sağlar. 

Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan ürünler aynı zamanda geniş model seçeneklerine de sahiptir. Fiyatlandırmalar ürünlerin teknik özelliklerine ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Geniş model yelpazesiyle sektör içerisinde ihtiyaç duyulan ürünlerden olan ve dikkat çeken sıcak tutucuları aynı zamanda endüstriyel alanlarda da kullanılabilmektedir.

Sanayi tipi olarak tasarlanan endüstriyel mutfak ürünlerinden olan yemek ısıtıcısı modelleri ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanılabilecek ürünlerdendir. Montajı da son derece kolay ürünlerin montajı konusunda herhangi bir bilginiz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda ekibimizden teknik destek alabilirsiniz.

Kızılötesi ışınlar ile sıcak tutma işlemini mümkün olabilecek en kısa sürede gerçekleştirebilen yemek ısıtıcısı modelleri sayesinde elektrik enerjisinden en verimli şekilde yararlanabilirsiniz. Elektrikten aldığı gücü anlık olarak ısı enerjisine dönüştürebilen bu ısıtıcılar aynı zamanda enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz dayanıklı ısıtıcılar arasında bulunmaktadır. Minimum enerji tüketimiyle maksimum verimlilik elde edebileceğiniz ısıtıcılara işletmenizde yer ayırarak daha güvenilir ve daha ekonomik çalışmalara yer ayırabilirsiniz. Enerji tasarruflu olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken yemek ısıtıcıları arasında pek çok farklı model bulunmaktadır. 

Kişiye Özel Yemek Isıtıcısı Modelleri

Standart ölçülerde ve özelliklerde üretilen yemek ısıtıcısı modelleri aynı zamanda kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir. Kişisel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir şekilde bu tür ürünlere sahip olmak isterseniz sizler de Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. 

Yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak elde edilen rezistanslardan gücünü alan ve bu rezistanslar aracılığıyla çalışan ürünler son derece güvenilirdir. Rezistanslar elektrikten yararlanan ürünlerdir. Elektrikten aldığı gücü ısıya çevirebilen rezistanslar gündelik hayatımızda kullandığımız pek çok farklı cihaz içerisinde yer almaktadır. Yüksek ısıya karşı son derece dayanıklı olabilen rezistanslar verimlilik özellikleri ön planda tutulan özel ürünlerdir. Dünya kalite standartlarında üretilen rezistanslar yemek ısıtıcıları içerisinde de güvenilir bir şekilde 

Yemeklerin daha hijyenik ve sıcak kalabilmesi için kullanılan yemek ısıtıcılarında yer alan rezistanslar sizlere Ser Rezistans güvencesiyle sunulmaktadır. Rezistans ve ısıtıcı alanında uzman olan ekibimiz dayanıklı ve güvenilir ürünlerini sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken yemek ısıtıcıları çevresel faktörlere karşı da dayanıklıdır. Darbeler, çizilmeler ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olan yemek ısıtıcılarını tercih ederek sizler de çalışmalarınıza yüksek bir güvenilirlik ve hız kazandırabilirsiniz. 

Modern tasarımlarıyla dikkat çeken yemek ısıtıcıları arasında alandan tasarruf elde edebileceğiniz seçenekler de yer almaktadır. Her bir tasarım ayrıntısı detaylı bir şekilde düşünülen bu ürünler arasında farklı dekoratif stillere uyu sağlayabilecek olan çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşitler arasından seçim yaparken ise bazı özel detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yemek Sıcak Tutma Üniteleri

Yemek sıcak tutma üniteleri, son yıllarda popülerliğini yüksek oranda arttırmıştır. Özellikle restoranların birçoğunda sıklıkla kullanılır. Sıcak olarak tüketilen yiyeceklerin, yapıldıktan sonra soğuması ve soğuk tüketilmesi problemi yıllardır mevcuttur. Yemek sıcak tutma üniteleri sayesinde, bu problemler ortadan kalkar. Sıcak yiyeceklerin hem servis aşamasında hem de tüketilirken sıcak olmasını sağlar. Yiyeceklerin sıcaklığını kaybetmemesi ve sıcak bir şekilde sunulabilmesi için ilk olarak tabakların sıcak olması gerekir.

Yemek yapıldıktan sonra hemen servis edilmeyecekse, ısıtıcılar yardımıyla sıcak tutulması gerekir. Restoranlarda yemeklerin sıcak tutulması için kullanılan ve öne çıkan iki alet vardır; Rechau ve Crafting Dish olarak bilinen bu aletler oldukça yaygındır. Rechau, yemeğin tabakta iken sıcak kalmasını sağlayarak soğuk tüketilme sorununun önüne geçer. Bu alet elektrik enerjisi ile tabağın bir süreliğine ısınmasını sağlar. 

Yemekleri sıcak tutmada kullanılan diğer ürün olan crafting dish de yaygın olarak kullanılır. Bu alet çoğu zaman açık büfelerde tercih edilir. Bir başka sıcak tutma ünitesi çeşidi ise kafeterya türü olandır. Kafeterya türü olanlar da yemeğin müşteri tarafından alındığı mekanlarda öne çıkar. Yemek sıcak tutma ünitelerinin çeşitli olması, işletme sahiplerinin seçim yapmasını kolaylaştırmıştır. 

Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek yemek sıcak tutma üniteleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz üzerinden sunduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız firmamız ziyaret edebilirsiniz.

Yemek Isıtıcısı Nasıl Seçilir?

Yemek ısıtıcıları arasından seçim yaparken her zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Kullanım alanlarınızdaki mekan ölçüleri de seçim esnasında büyük bir önem taşımaktadır. Alanınıza uygun boyutlarda seçimler yaptığınız zaman kullanım esnasında sorun yaşamamış olursunuz. Ufak boyutlu mekanlara sahipseniz daha ufak boyutlarda tasarlanan yemek ısıtıcısı modellerini seçmeniz daha doğru olacaktır. Böylelikle ufak alanlarınızın olduğundan daha geniş ve ferah gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş alanlar için ise daha yüksek verimlilik elde edebileceğiniz büyük boyutlu tasarımlara göz atabilirsiniz. Bu tür tasarımlar genellikle yüksek üretim kapasitesine sahip olan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Müşteri yoğunluğu olan ve müşterilerine hızlı bir şekilde yemek servis etmek durumunda olan işletmelerin ilk tercih ettiği ürünlerden olan yemek ısıtıcısı modelleri güvenilir yapısıyla dikkat çekmektedir.

Yemek Isıtıcısı Fiyatları 

Yemek ısıtıcıları kullanım alanlarına, boyutlarına ve işlevsel özelliklerine göre farklı şekillerde üretilerek sizlere sunulmaktadır. Güvenilir bir biçimde kullanabileceğiniz yemek ısıtıcıları işletmenizde daha rahat bir şekilde hareket edebilmenizi ve müşteri memnuniyetinizi bir üst noktaya taşıyabilmenizi sağlar. 

Montaj işlemi son derece basit olan ve pratik bir şekilde kullanılabilen yemek ısıtıcıları sayesinde lezzetli yemekleri daha şık bir şekilde müşterilerinize sunmaya başlayabilirsiniz. 

Yemek ısıtıcılarının fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlandırmalar ürün boyutları ve teknik özelliklerine göre değişebilir. Fakat Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz yemek ısıtıcısı modelleri arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek seçenekler yer almaktadır. Enerji tasarruflu yapıları ve aynı zamanda hızlı ısıtma özellikleri sayesinde bütçenize katkı sağlayabileceğiniz yemek ısıtıcıları sayesinde işletmenizin bütçesine büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. 

Ser Rezistans güvencesiyle sahip olabileceğiniz yemek ısıtıcısı modelleriyle ilgili teknik detaylı bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler konusunda da sizlere ayrıntılı bilgi verecektir. Doğru seçimleri yaptığınız takdirde sorunsuz bir biçimde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz yemek ısıtıcısı modelleri işletmenizdeki yemek ısıtma maliyetini de optimum düzeye getirebileceğiniz özel ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır.

İletişim Formu
Branda Yapıştırma Makinası
Branda kumaşlarının yapıştırılabilmesi için kullanılan branda yapıştırma makinası modeller...
Elektrikli Soba
Elektrikli sobalar günümüzde enerji maliyetinizi de düşürebileceğiniz enerji tasarrufu öze...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza