Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Yapışkanlı esnek rezistanslar, kendinden yapışkanlı ince bir film türü şeklinde üretilir. Kimyasal direnci etkileyici özelliklere sahip olan bu rezistanslar hızlı ısıtma imkanını sizlere sunarlar. Yapışkanlı esnek rezistans modelleri hafif ve ince yapıları sayesinde kolay bir şekilde monte edilebilecek özelliklere de sahiptir. Uzun çalışma ömrü olan yapışkanlı esnek rezistanslar ısı transferini enerji tasarruflu bir şekilde yapabilmenizi sağlarlar.

Esneklik ve direncin bir araya getirildiği yapışkanlı rezistanslar ısıtıcı objeler için en ideal özelliklere sahiptir. Eşsiz yumuşak yapısı, ısıtma cihazları ile rezistansların tamamen temas halinde olabilmesini ve eşit ısıtma elde edilebilmesini sağlıyor. Enerji maliyetinizi düşürebileceğiniz yapışkanlı rezistanslar dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde tasarlanıyor.

Yapışkanlı Esnek Rezistans

Ser Rezistans Yapışkanlı Esnek Rezistans Modelleri

Çevre dostu yapışkanlı esnek rezistans modelleri farklı sektörlerde yer alan işletmelerin en fazla ihtiyaç duyduğu rezistanslar arasında bulunuyor. Geniş kullanım alanı ve dayanıklılık özellikleri ile dikkat çeken yapışkanlı esnek rezistans modellerine ihtiyaç duyuyorsanız Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan rezistanslara da göz atabilirsiniz.

1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan ürünleri sizlere sunan Ser Rezistans’ın yapışkanlı esnek rezistansları uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Fiyatlandırmalar seçeceğiniz ürünün boyutları ve teknik özellikleri ile doğru orantılı bir şekilde değişebilmektedir. Ürün özellikleri ve fiyatları için sizler de Ser Rezistans firması ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza