Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Verimli ve ekonomik ısıtma için en önemli araç, elektrik enerjisini ısıya dönüştüren direnç telleri olan rezistanstır. UFO rezistansı kullanılan teknolojiye bağlı olarak daha güçlü yapıdadır. Bu özel rezistanslar, cihazın devre başlarına damlatılan gümüş alaşım ile hem ısınmanın gücünü artırmak hem de ömrünü uzatmak için tasarlanırlar. Özel elips sarım tekniği ile ileri teknoloji uygulanan UFO rezistansları alınan elektrik enerjisi doğrudan cihaza ve cisimlere aktararak tam verimlilik sağlar.

UFO Rezistansı

UFO gibi ısıtma cihazlarında kullanılan kızılötesi ısıtma sistemleri, sıcaklık dalgası dağıtımı ilkesini uygulayan nesneleri ısıtır ve havayı ısıtırlar. Gereksiz yere enerji veya ısı kaybolmaz ve kızılötesi ısıtma panelleri sadece az miktarda ısı depolamasından dolayı hızla ısınır ve çalışma sıcaklığına çok çabuk ulaşırlar. UFO rezistansı yaklaşık % 98'lik bir enerji verimliliğini, ısıtma amacıyla sisteme konulan enerjinin hemen hemen tamamını kullanmayı mümkün kılar. Bu, geleneksel ısıtma sistemlerinin enerji verimliliğine kıyasla % 50-70 arasında önemli bir gelişmedir. 

UFO Rezistans Çeşitleri

İnfrared teknolojisine uygun olarak dayanıklılığı arttırılmış özel alaşımlı UFO rezistansları sarmal direnç tellerinden oluşmuş parçalardır. 1200 Watt ile 3000 Watt arası değişen güç değerlerine sahip UFO ısıtıcılar için uyumlu UFO tipi rezistans çeşitleri mevcuttur. Ser Rezistans ısıtma sistemleri ve her tür rezistans tipi için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İhtiyacınız olan tüm rezistans tiplerinde en iyi kaliteyi bulabilir, en uygun rezistans fiyatları ile satın alma keyfini yaşayabilirsiniz.

Silikon ütü fişi modelleri hakkında hazırladığımız bir önceki yazımıza da göz atmayı unutmayın!

İletişim Formu
Ufo Isıtıcı Parçaları İçi
Ufo ısıtıcılar geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken ısıtıcılar arasında yer almaktadır....
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza