Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

UFO rezistans teli spiral olarak esnek fiberglas göbek veya demetlenmiş direnç telinin çevresinde sarılır. Kızılötesi ısı, nesneleri etrafındaki havadan ziyade doğrusal ısınarak büyük mesafeler kat eder. Sarım yapılan bobin kalınlığı da kullanılan tel uzunluğunu etkilediği için önemlidir, sonucu etkiler.  Isı iletim kayıplarını en aza indirgeyen yüksek saflıkta kuvars tüpü hızlı ısınma süresi ve uzun çalışma ömrü ile tanımlı UFO rezistans teli için bir muhafaza teşkil eder.

UFO Rezistans Teli

Ser Rezistans UFO Tipi Rezistans Teli

Ser Rezistans olarak, UFO rezistans teli, infrared ısıtıcı rezistans telleri, nikrom N80 dâhil olmak üzere geniş bir yelpazede rezistans telleri stokuna sahibiz. Sunduğumuz pek çok N80 boyutunun en yaygın olanı, 5m, 10m, 20m ve 30m uzunluklarında önceden paketlenmiş uygun bir torbada tutulmaktadır. Daha uzun boylarda (30m'den fazla) ihtiyaç duyarsanız gereksinimlerinize göre kesebilir ve tekrar sarabiliriz. İsteğe bağlı toptan alımlar da gerçekleştirebilirsiniz.

UFO tipi rezistans telleri ısıtıcı cihazın performansını doğrudan etkiler. N80, Kanthal A1 veya D'den mekanik olarak daha güçlü ve daha iyi nem korozyon direnci sunar. Yüksek emissiviteye sahip UFO rezistans teli aynı yüzey yükü için düşük rezistans sıcaklığında verimlidir. Düşük sıcaklık uygulamaları için manyetik olmayan ortamlarda idealdir. Kullanımdan sonra kapatılmış rezistans teli sıcakta yaklaşık % 30 daha uzar. 1200 °C maksimum sürekli çalışma sıcaklığına ve 1400 °C' de erime noktasına sahiplerdir. 

Bir önceki yazımızda en fazla tercih edilmekte olan kablo ve rezistans çeşitleri arasındaki silikon kablo rezistansı modellerini inceledik.

İletişim Formu
Ufo Isıtıcı Parçaları İçi
Ufo ısıtıcılar geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken ısıtıcılar arasında yer almaktadır....
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza