Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

ufo rezistans teli spiral olarak esnek fiberglas göbek veya demetlenmiş direnç telinin çevresinde sarılır. Kızılötesi ısı, nesneleri etrafındaki havadan ziyade doğrusal ısınarak büyük mesafeler kat eder. Sarım yapılan bobin kalınlığı da kullanılan tel uzunluğunu etkilediği için önemlidir, sonucu etkiler.  Isı iletim kayıplarını en aza indirgeyen yüksek saflıkta kuvars tüpü hızlı ısınma süresi ve uzun çalışma ömrü ile tanımlı ufo rezistans teli için bir muhafaza teşkil eder.

Endüstriyel fırınlarda ya da elektrikli ev aletlerinin içinde ısıtma elemanı olarak kullanılan bu rezistans teller ufo cihazlarının da üretiliyor olmasıyla beraber ufo ısıtıcı teli olarak da tanımlanır. Günümüzde kış sezonu içinde yoğun kullanıma sahip rezistans teller, tamamen ufo ısıtıcı teli çeşitleri olarak da araştırılıyor. Ser Rezistans markası olarak sizlere sunacağımız hizmetlerde üretim hattımızdan rezistans teli olarak istenen ölçülerde üretim sağlamakta ve ufo tipi rezistans teli sunabilmekteyiz.

Yüksek sıcaklıklarda çalışacak olan bu rezistans telleri, ufo ısıtıcılar için özel olarak üretildiği gibi genelde alüminyum, nikel ve demir kullanılarak üretimi sağlanmaktadır. Geniş bir kullanım alanı çerçevesinde endüstriyel alanlar ya da fırın gibi temel ısının çok yüksek olduğu alanlar dışında infrared ısıtıcı türleri olan ufo gibi cihazların içinde de kullanılmaktadır. Bu nedenle kış sezonu geldiğinde, cihaz tamirinde ya da yenilemelerinde ufo’nun rezistans telinin yenilenmesi için bu konuda doğrudan istenen uzunluklarda bizlerden ihtiyaç duyduğunuz her zaman alabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde hazırlanabilir, gerektiğinde de çoklu alım seçeneklerini de isteklerinize uygun şekilde sizlere sunabilmekteyiz.

Ufo Tipi Rezistans Teli Fiyatları

Infrared ısıtıcı türleri olarak da bilinen ufo ısıtıcılar, elektrik gücüne göre çeşitlilik göstermektedir. 1500 W'dan başlayan ve 4000 Watt'lara kadar çıkan niteliklerde oldukça yüksek değerlerde birçok ısıtıcılar bulunmaktadır. Soğuk havalara karşı kendini ısıtan ve içindeki rezistans teli ile sıcaklığı ortama anında vermek isteyen ufo tipi ısıtıcılarla beraber güçlü bir cihazı tercih etmek bu konuda önemlidir. Ufo tipi ısıtıcılarda genelde önemli olan parçalardan biri de rezistans olmaktadır. Rezistans sayesinde ısıtmanın güçlü bir şekilde yapılması sağlanır. ufo vb. infrared ısıtıcılar rezistans ile soğuk havanın ısınmasını sağlayan cihazlardır. ufo ısıtıcı teli fiyatı da bu konuda önemli bir yere sahip olmaktadır.

Soğuk havayı doğrudan ısıtan parça rezistans olunca, elektrikli ısıtıcı olarak kullanılan birçok ısıtıcıların içerisinde de rezistans tercih edilmektedir. Doğal konveksiyon prensibi sayesinde çalışma yöntemi bulunan bu tip ürünlerde havayı ısıtmasından çok kendini ısıtan bir yapıya sahip olmasıyla her an ortamda sıcaklık kazandırması da mümkün olmaktadır.

Elektrikli ısıtıcılar arasında bulunan ufo ısıtıcılar için ufo ısıtıcı teli fiyatı genelde çok değişkendir. Alacağınız ufo ölçüsüne göre en yüksek verimi sağlamak ve ortamı ısıtmak isteyen ısıtıcının, ısınmasını istediğiniz yeri en iyi şekilde ısıtmasını bekleriz. Ancak bu konuda yeterli olup olmaması da içindeki rezistans teli ölçüsüyle doğru orantıdadır. Ne kadar yeterli nitelikte rezistans teli yerleştirilirse, o kadar ısının iletilmesi ve hızlıca sıcaklığın sağlanması söz konusu olmaktadır.

Ser Rezistans Ufo Tipi Rezistans Teli

Ser Rezistans olarak, ufo rezistans teli, infrared ısıtıcı rezistans telleri, nikrom N80 dâhil olmak üzere geniş bir yelpazede rezistans telleri stokuna sahibiz. Sunduğumuz pek çok N80 boyutunun en yaygın olanı, 5m, 10m, 20m ve 30m uzunluklarında önceden paketlenmiş uygun bir torbada tutulmaktadır. Daha uzun boylarda (30m'den fazla) ihtiyaç duyarsanız gereksinimlerinize göre kesebilir ve tekrar sarabiliriz. İsteğe bağlı toptan alımlar da gerçekleştirebilirsiniz.

ufo tipi rezistans telleri ısıtıcı cihazın performansını doğrudan etkiler. N80, Kanthal A1 veya D'den mekanik olarak daha güçlü ve daha iyi nem korozyon direnci sunar. Yüksek emissiviteye sahip ufo rezistans teli aynı yüzey yükü için düşük rezistans sıcaklığında verimlidir. Düşük sıcaklık uygulamaları için manyetik olmayan ortamlarda idealdir. Kullanımdan sonra kapatılmış rezistans teli sıcakta yaklaşık % 30 daha uzar. 1200 °C maksimum sürekli çalışma sıcaklığına ve 1400 °C' de erime noktasına sahiplerdir.

Dış mekan ısıtıcısı olarak da tanımlanan ve genelde kafe, restoran gibi işletmelerde çokça karşınıza çıkan infrared ısıtıcı modellerinin içerisinde bulunan rezistans teller için, en iyi fiyat teklifiyle sizlere yardımcı oluyoruz. İstekleriniz konusunda istenen geniş ölçülerde, özel ölçülerde ihtiyacınıza yönelik üretiyor ve sunuyoruz. Ser Rezistans olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Ser Rezistans, Türkiye’de marka olmayı hedeflemiş ve başarmış olan, günümüzde de rezistans alanında büyük çaplı işler başarmakta olan markalardan biri olarak sizlerledir. Müşteri memnuniyetini, rekabetçi fiyatlarıyla birlikte sunan markaya ait üretim hattında istediğiniz gibi ufo tipi rezistans telleri için iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz her zaman konu hakkında sorularınızı sorabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek sayesinde her an her zaman görüşme yapabilir, merak edip sormak istediğiniz tüm sorular için de ister satış ekibimizle telefonda görüşebilir isterseniz de iletişim sayfalarımızı kullanabilirsiniz. 

Bir önceki yazımızda en fazla tercih edilmekte olan kablo ve rezistans çeşitleri arasındaki silikon kablo rezistansı modellerini inceledik.

İletişim Formu
Ufo Isıtıcı Parçaları İçi
Ufo ısıtıcılar geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken ısıtıcılar arasında yer almaktadır....
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza