Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Dokuma teflon kumaş, günümüzün en modern teknolojilerine sahip yüksek dayanıklılık ve verimlilik özellikleri ile kullanım alanları yaygınlaşan bir materyaldir. Beta cam olarak bilinen filamentler mevcut en küçük çaptadır ve teflon malzemeye maksimum esneklik sağlar. Lifler, sıcak eriyik camdan platin kalıplar vasıtasıyla sürekli filamentlere çekilir ve daha sonra bükülür ve iplik demetleri halinde sarılır hale getirilir. İplikler geniş bir yapısal kumaşa dokunur ve daha sonra prosesi tamamlamak için teflon fiberglas ile kaplanır.

Teflon Kumaş

Teflon Kumaş Kullanım Alanları Genişliyor

Teflon kumaş fiberglası geleneksel camdan ayıran temel unsur, avantajlı gölgeleme katsayısıdır. Aydınlatma seviyeleri arttıkça, daha serin iklimler teflon kumaş malzeme kullanılarak genel enerji tasarrufu sağlayabilir. Çok sıcak iklimlerde veya düşük aydınlatma seviyelerinde bile teflon (PTFE) fiberglas materyali konvansiyonel sistemlere karşı enerji tasarrufu sağlar.

Teflon kumaşa ısıtıcı elemanlar olan kablo tipi rezistanslar eklenerek birçok ısıtma sistemleri için de kullanılabilir. Özellikle geniş ve açık alanların ısıtılması için harika bir çözümdür. Teflon kumaşlar, dokuma kumaşın üstün mekanik özellikleriyle birlikte PTFE Floropolimerlerin arzu edilen bir kombinasyonunu sunar. Birçok farklı konfigürasyon ile en zorlu yüksek sıcaklık ve yüksek etkili uygulamaların birçoğu sunulabilir.

Bu malzemelerden gıda paketleme ve işleme endüstrisi için sonsuz bantlar, otomotiv endüstrisi için contalar ve yüksek sıcaklıklarda çalışan makine yatak tutucuları imal edilebilir. Bu örnekler sadece birkaçı, yaratıcılık sonsuzdur. Ser Rezistans ürün kategorilerinde bulabileceğiniz teflon kumaş çeşitlerinden neler yapabileceğinizi, şimdi düşünmeye başlayabilirsiniz.

Ufo rezistansı ihtiyaçlarınız var ufo rezistansı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız ufo rezistansı yazımıza da göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza