Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Teflon ısıtıcılar, paslanmaz boruların üzerine teflon hortum geçirilerek ya da statik teflon kaplama yapılarak elde edilen ısıtıcılardır. Teflon ısıtıcı modelleri standart ölçülerde üretilebilmektedir. Fakat isteğe bağlı olarak kişiye özel de üretilebilmektedir. Asit ve benzeri maddelerin ısıtılmasında kullanılan teflon ısıtıcı modelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu alanlar arasında endüstriyel çalışma alanları da yer almaktadır.

Isı, kimyevi maddeler ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan teflon ısıtıcılar, flor atomları ile doymuş uzun ve düz bir karbon zincirden oluşan moleküler yapıya sahiptir. Karbon ve flor atomları arasındaki kuvvetli kimyevi bağlar oluşması farklı bir polimerde bir arada bulmayacağınız üstün özellikleri size sunar.

Teflon Isıtıcı

Teflon Isıtıcılar Güvenilir mi?

-260 derece ile +330 derecedeki sıcaklık oranlarında çalışabilen teflon ısıtıcı modellerine herhangi bir madde çalışırken yapışamaz. Sürtünme katsayıları ise bütün katı cisimlerinden daha da küçüktür. Teflon ısıtıcılar aynı zamanda elektrik yalıtkanlığı ile de dikkat çekmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan teflon ısıtıcı modelleri ile enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz.

Düşük enerji tüketimi ile en yüksek enerji verimliliğini elde edebileceğiniz teflon ısıtıcı modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün boyutları ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ser Rezistans’ın en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer alan teflon ısıtıcılar ile ilgili detaylı bilgi için Ser Rezistans ile iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Formu
Plaka Isıtıcı
Endüstriyel alanlardaki ısı sistemlerinde kullanılan plaka ısıtıcı modelleri özellikle oto...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza