Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Taş tabanlı fırınlar günümüzde en fazla kullanılan fırın çeşitleri arasındadır. Isıyı pişirme bölgesine hapseden ve alt kısımdaki tuğla tabanı ile üst kısımdaki rezistansları sayesinde ürünleri pişirebilen bu fırınların çalışabilmesi için en önemli parça rezistanslardır. Taş tabanlı fırın rezistansı olarak adlandırılan bu rezistanslar ürünlerin güvenilir bir şekilde pişirilmesini ve ısının fırın içerisinde yayılımını sağlar.

Sıcaklık ve ısı ayarının belirlediğiniz taş tabanlı fırınların bu sıcaklık derecelerini koruyabilmeleri için rezistanslardan destek alması gerekir. Taş tabanlı fırın rezistansı modelleri, otomatik olarak çalışır ve istenilen sıcaklık seviyesine geldiği zaman kapanır.

Termoform Makinesi Rezistansı Termoform Makinesi Rezistansı

Kaliteli Taş Tabanlı Fırın Rezistansı Modelleri

Enerji tasarruflu olarak geliştirilen taş tabanlı fırın rezistansı modelleri aynı zamanda işletmenizde enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar. Bütçenize büyük bir katkı sağlayabilecek olan taş tabanlı fırın rezistansı modellerini sizlere Ser Rezistans olarak en güvenilir ve ekonomik şekilde sunuyoruz.

Farklı kullanım alanlarında değerlendirebileceğiniz ve uzun yıllar boyunca bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeyeceğiniz rezistanslar sizleri Ser Rezistans ürün kataloglarında bekliyor.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza