Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Spiral rezistansların enjeksiyon bölgelerinde kullanılan ham maddenin istenilen sıcaklık derecelerine sıvı ve akışkan hale getirilebilmesi için spiral rezistans teline de ihtiyaç duyulur. Sıcak yolluk rezistanslar genellikle ilk dönemlerde plastik enjeksiyon memelerindeki sıcak yolluk sistemlerinde kullanılması için dizayn edilmiştir.

Zaman içerisinde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte farklı değişik uygulamalarda da spiral rezistanslara ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Endüstriyel uygulamalarda özel oksidasyon direnç tellerinin ömrünü artıran özel sarım yöntemleri ile dizayn edilen spiral rezistans teli modellerimiz reflektörlerin yansıtma özelliğini %95 üzerinde tutabilmektedir.

Isı Direnci Yüksek Spiral Rezistans Telleri

En yüksek sıcaklık dereceleri altında da iyi bir korozyon direncine sahip olan spiral rezistans telleri aynı zamanda sizlere uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ve dünya kalite standartlarında üretilmiş olan spiral rezistans tellerine sizler de sahip olabilirsiniz.

Yeni Spiral Rezistanslar

Rezistans teli olarak nitelendirilen elektrik enerjisini ısı enerjisine çeviren yeni spiral rezistanslar, birbirinden farklı alanlarda kullanım alanına göre tellerin değişik formlarda üretimiyle bilinir. Birçok farklı oranlarda metalden oluşan bu teller, özel alaşım türleridir.

Spiral rezistanslar, genellikle değişik çaplarda üretilmekte olup likit ya da gaz boru hatlarını ısıtmak için kullanılır. Bu borular ise özel bilim alanlarında, laboratuvar projelerinde kullanıldığı için sıklıkla bu alanlarda yaygın kullanımı bulunur. Birbirinden farklı besleme gerilimlerinde üretilen yeni spiral rezistanslar ile ilgili tüm taleplerinizi Ser Rezistans ile birlikte çözümleyebilmeniz mümkün olacaktır.

Standart gerilim ve ölçülerde üretilen bu spiral rezistans teller, yuvarlak kesitli olarak 1,8 mm çaptan 4 mm yuvarlak kesitli çaplara kadar üretimi bulunur. Proje bazlı özel çap ebatlar için üretim isteyen müşterilerimizin de taleplerine uygun şekilde istenen boylarda üretimi ayarlanabilmektedir.

Bu ve benzer yeni spiral rezistansların birçoğunda müşteri taleplerine göre değerlendiriyor, istenen sarım tipi ve farklı çıkış yönlerine uygun şekilde imalatı yapılabilmektedir. Saat yönü ya da saat yönü tersine göre seçim yapacağınız sarımlarla ilgili olarak istediğiniz farklı ölçüler ve açılar varsa, istenen niteliklerde de üretimi yapabilmekteyiz.

Spiral Rezistans Fiyatları

Özel sarımlı şekilde hazırlanan yüksek kalitedeki spiral rezistanslar en uygun fiyat çerçevesinde sizlere sunulur. Ham maddenin dilediğiniz ölçüde ısıtılıp sıvı veya akışkan hale getirilmesinde kullanımı yaygın olan bu teller, birçok bilim alanındaki çalışmalarda da yaygın olarak kullanılır. Pek çok değişken watt ve gerilim derecelerine uygun olarak özel siparişleriniz için Ser Rezistans’tan doğrudan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm projelerde gerekli spiral rezistans ölçülerinizle alakalı ölçü ve watt isteklerinize uygun şekilde imalatını yapabildiğimiz gibi, projelerinize uygun şekilde en uygun fiyat politikamız sayesinde de her zaman en iyi ürün – en uygun fiyat dengesiyle karşılaşabilirsiniz.

Sağdan, ortadan çıkışlı spiral rezistans fiyatları birbirinden farklı özelliklere, ölçülere bağlı şekilde değişkenlik göstermektedir. 180 Watt'tan başlayıp 1000watt'a kadar çıkan güç değerlerinde, istenen kablo boyları, ölçülerine göre üretilmekte olan bu spiral rezistans tellerinin fiyatlarına buna göre değişkenlik gösterir. Müşteri taleplerine uygun şekilde sarım tiplerinin istendiği şekilde siparişe göre üretildiği bu spiral rezistans modellerinde, birbirinden farklı model tercihlerinde bulunabilirsiniz. Pek çok model üretiminde faydalanacağınız gibi, özellikle projeleriniz için uygun niteliklerde istenen tüm sanım yönlerine (saat yönü veya tersine doğru) göre istenen taleplerde üretim tamamlanır.

Fiyat çalışması da bu sarım yönlerine, spiral rezistans boylarına, ölçüsüne, kalınlığına ve tabi ki watt gücüne göre yapılır. Aynı şekidle 220, 230 Volt seçenekleriyle birlikte de bu tarz rezistans tellerinde istediğiniz seçenekleri sipariş öncesinde ölçü tablosuna bakarak ya da projenizde ihtiyacıınz olan ölçüleri belirleyerek taleplerinizi bildirebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza