Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Spiral rezistansların enjeksiyon bölgelerinde kullanılan ham maddenin istenilen sıcaklık derecelerine sıvı ve akışkan hale getirilebilmesi için spiral rezistans teline de ihtiyaç duyulur. Sıcak yolluk rezistanslar genellikle ilk dönemlerde plastik enjeksiyon memelerindeki sıcak yolluk sistemlerinde kullanılması için dizayn edilmiştir.

Zaman içerisinde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte farklı değişik uygulamalarda da spiral rezistanslara ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Endüstriyel uygulamalarda özel oksidasyon direnç tellerinin ömrünü artıran özel sarım yöntemleri ile dizayn edilen spiral rezistans teli modellerimiz reflektörlerin yansıtma özelliğini %95 üzerinde tutabilmektedir.

Spiral Rezistans Teli

Isı Direnci Yüksek Spiral Rezistans Telleri

En yüksek sıcaklık dereceleri altında da iyi bir korozyon direncine sahip olan spiral rezistans telleri aynı zamanda sizlere uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ve dünya kalite standartlarında üretilmiş olan spiral rezistans tellerine sizler de sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza