Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Şerit ısıtıcılar, endüstriyel alanlardaki kullanımlar için de uygundur. Elektrik enerjisini hızlıca ısı enerjisine dönüştürebilen şerit ısıtıcı modelleri en yüksek seviyedeki ısıya karşı da dirençlidir. Bu sebeple, pek çok işletme şerit ısıtıcı modelleri ile çalışmak istemektedir. Şerit ısıtıcılar üretilirken demir, krom, nikel ve alüminyum türü malzemeler kullanılmaktadır.

Şerit ısıtıcıların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi, ısıtıcıların ömrünü ve performansını da belirleyebilmektedir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen şerit ısıtıcıları tercih ettiğiniz zaman uzun yıllar boyunca yüksek verimlilik elde edebileceğiniz şerit ısıtıcılara sahip olabilirsiniz. Isınma sistemleri içerisinde de yaygın bir şekilde kullanılan şerit ısıtıcılar ağır sanayi, tekstil sektörü, elektrikli ev aletleri ve termostatlarda da yer almaktadır.

Şerit Isıtıcı

Ser Rezistans Şerit Isıtıcı Modelleri

Her geçen gün farklı sektörlerde büyük bir ihtiyaç haline gelen şerit ısıtıcılar aynı zamanda enerji tasarruflu bir şekilde çalışabilmenizi de sağlar. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte enerji tasarrufu seviyelerini en üst noktalara taşıyabilmeyi başaran şerit ısıtıcı modelleri enerji maliyetinizi düşürmeniz konusunda sizlere yardımcı olur.

Ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz şerit ısıtıcı modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz. Ser Rezistans ekibi aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler konusunda da sizlere destek verebilir. Ürün fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilmektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza