Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ev, iş yeri ve endüstriyel ortamlarda kullanılan seramik rezistans modelleri infrared teknolojiler ile desteklenmektedir. Endüstri standardı olan kızılötesi seramik yayıcılar ile çalışan bu rezistanslar seramik gövdeye sahiptir. Seramik gövdeye gömülü olan katı dökme öğeler 750 dereceye kadar çalışabilme özelliklerine sahiptir. 1000 wattlık maksimum güç çıkışı olan bu rezistanslar yüksek sıcaklık sağlayabilen FeCrAl dirençli alaşımlardan üretilmektedir.

Seramik Rezistanslar Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Düz katı yakıtlı olan ısıtıcı gövdeleri farklı uygulamalarda kullanılmak üzere yayılmış bir ışıma çıktısına sahiptir. Endüstriyel alanlarda ve mühendislik alanlarında kullanılan seramik rezistans modelleri uzun ömürlü olarak tasarlanmaktadır. Seramik kızılötesi ısıtıcılar için vazgeçilmez bir parça olan bu rezistanslar uzun dalga kızıl ötesi ışınım sağlar. Kaliteli olarak üretilen seramik kızılötesi ısıtma elemanları, termoform ısıtma cihazları, ambalajlama, dış mekan ısıtıcıları ve dinlenme merkezleri ile birlikte sauna gibi ortamlarda kullanılmaktadır.

Seramik Rezistans

Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu rezistans çeşitleri kürleme ve boya kurutma gibi farklı alanlarda da ihtiyaç duyulan rezistanslar arasında yer almaktadır. Kızılötesi emisyon cihazları olan seramik rezistans modelleri 300 derece ile 700 derece arasında çalışabilmektedir. 2 ile 10 mikron arasında kızılötesi dalga boyu üreten ısıtıcılar enerji tasarrufu elde etmenizi sağlar. Satın alacağınız kaliteli seramik rezistansları uzun yıllar boyunca ihtiyaç duyduğunuz bütün cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Seramik rezistanslar aynı zamanda sizlere tarafımızdan çevreye karşı duyarlı olarak tasarlanarak sunulmaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza