Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Seramik Reflektörlü Kısa Dalga İnfrared

Seramik reflektörlü kısa dalga infrared ürünleri infrared teknolojisini en verimli şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Dalga boyları arasındaki farklılıklar sayesinde havayı kat edebilme özelliğini elde edebilen seramik reflektörlü kısa dalga infraredler yüksek ışınım özellikleri sayesinde dış ortamların ısıtılması ve spot ısıtma ihtiyacının hissedildiği alanlarda verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Ufak kapasiteli ısıtıcılar arasında bulunan seramik reflektörlü kısa dalga infrared ürünleri ile minimum enerji tüketerek maksimum verimlilik elde edebilirsiniz.

Flement sıcaklıkları 2300 derece ile 2400 derece arasında bulunan seramik reflektörlü kısa dalga infraredler kare, yuvarlak ve metal gibi farklı duy seçenekleriyle üretilerek sizlere sunulmaktadır. Uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz güvenilir ürünler arasındaki seramik reflektörlü kısa dalga infraredleri isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda da ürettirebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Seramik Reflektörlü Kısa Dalga İnfrared

Ser Rezistans tarafından sizlere 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sunulan seramik reflektörlü kısa dalga infrared modeli aynı zamanda çevre dostu olarak üretilmektedir. Çalışma ömrü son derece yüksek olan seramik reflektörlü kısa dalga infrared modeli hızlı teslimat garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Ser Rezistans’ın en fazla tercih edilen ürünleri arasındaki seramik reflektörlü kısa dalga infrared modeli ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz. Güvenilir şekilde farklı projelerinizde değerlendirebileceğiniz ürünün montajı da son derece kolaydır.

Benzer Ürünler
Online Mağaza