Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Seramik radyant ısıtıcılar, 815 derece ve üzerindeki yüksek yoğunluklu olan radyant ısıtıcılardır. En üst düzey yoğunluklu olan seramik radyant ısıtıcı modellerinin yüzey kısımlarından yayılan ışınların dalga boyları ise 1 ile 6 mikron arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Doğalgazlı, seramik plakalı, U tipi borulu, veranda ve teras ısıtıcıları olarak da farklı şekillerde karşımıza çıkan seramik radyant ısıtıcılar yüksek yüzey sıcaklığına sahiptir. Endüstriyel tip olan elektrikli radyant ısıtıcılar da farklı ihtiyaçların karşılanabilmesi için günümüzde üretilmektedir.

Seramik radyant ısıtıcılar, açık bir sisteme sahiptir. Açık ifadesi ısının yayılım şeklinden dolayı kullanılır. Ancak bu açıklık herhangi bir şekilde güvenliğinizi riske atmaz. Isıtıcıların ön yüzeyinin açık olması ve en üst  teknolojiler ile geliştirilmesi mekanların hızlı bir şekilde ısıtılabilmesini sağlar.

Seramik Radyant Isıtıcılar Nasıl Çalışır?

Seramik plakalara ulaşan ve plakalar üzerindeki deliklerden geçerek dışarıya yayılan ısı, tam dışarıya çıktığı zaman seramik yüzeylerde ısının oluşmasını sağlar. Seramik radyant ısıtıcı modellerinde yer alan delikler brülör sistemi gibi çalışır.

Seramik radyantların yüzey kısmında yer alan alev seramikleri sıcaklığın yükselmesini ve ısıtıcının çalışmasını sağlar. Isınmaya başlayan seramik bölgeler ısınımı hızlı ve güvenilir şekilde mekanlara yaymaya başlar. Isıtıcıların reflektör bölümleri sayesinde ise alt seviyelere yönlendirme işlemi tamamlanır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza