Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Sektör fark etmeksizin, gündelik hayatta kullanılan ısıtıcılar arasında belirli farklılıklar mevcuttur. Bu farklılıklar temel olarak sanayi tipi ve gündelik olarak ikiye ayrılmaktadır. Sanayi tipi fanlı ısıtıcılar, tamamen endüstriyel alanlarda kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir.

Sanayi tipi fanlı ısıtıcılarımız işletmelerinizde güvenilir bir biçimde kullanabileceğiniz ısıtıcı tipleridir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak üretilen sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri klasik tarzdaki ısıtıcılar ile aynı prensiplere bağlı olarak çalışmaktadır.

İçindekiler

Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcı

Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcı Kullanım Alanları

Sıcak hava ile kurutma işlemi ve perdeleme işlemlerinde büro, atölye, fabrika, restoran ve kafeterya gibi mekanların ısıtılmasında kullanılmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre farklı boyutlarda seçebileceğiniz sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri kolay bir montaj sürecine sahiptir.

Geniş alanların tüm ihtiyaçlarını ısıtma kapasitesi sorunu yaşamadan giderebilen bu ürünümüz uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür.

Ancak sanayi tipi ısıtıcı modellerinin montajı konusunda herhangi bir tecrübeniz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Sanayiler için en ideal ısıtma çözümlerini sunan sanayi tipi ısıtıcı modelleri arasından seçim yapacağınız zaman da belli başlı bazı detaylara dikkat etmelisiniz.

Sanayi Tipi Isıtıcı Fiyatları

Günümüzde en fazla tercih edilen sanayi tipi ısıtma modellerini seçerken ilk olarak bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız. Ancak tamamen bütçeyi göz önünde bulundurup ürün özellikleri ve dayanıklılığı gibi detayları da atlamamalısınız.

Sanayi tipi ısıtıcı fiyatları genellikle her kişinin bütçesine uygun olabilecek şekilde belirlenmektedir. Bu ısıtıcılar ekonomik bir şekilde sahip olabileceğiniz ve enerji tasarruflu yapıları sayesinde ısıtma için ayırdığınız maliyeti optimum seviyelere getirebileceğiniz ısıtıcılardır.

Endüstriyel Fanlı Isıtıcı Modelleri

Endüstriyel fanlı ısıtıcı olarak da adlandırılan sanayi tipi ısıtıcı modelleri uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Doğru şekilde montaj edilen ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılan endüstriyel fanlı ısıtıcı modellerini güvenilir bir şekilde farklı çalışma alanlarınızda kullanabilirsiniz.

Sanayi tipi fanlı ısıtıcı fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan sanayi tipi fanlı ısıtıcılar son derece uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.  

Üflemeli Isıtıcı

Özellikle sonbahar ve kış aylarında ısınma gereksinimini karşılamak adına kullanılan alternatifler arasında yer alan üflemeli ısıtıcılar, özellikle de geniş mekânlarda ısınma sorunu yaşandığında, bu sorunu ortadan kaldırmak için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kombi, klima, elektrikli radyatör gibi ısınma araçlarına nazaran hem daha pratik bir kullanıma sahip hem de daha uygun fiyatlı olan üflemeli ısıtıcılar, ofis ortamlarında da çok sık kullanılıyor.

Sadece ofislerde değil ev ortamında banyo, çocuk odası, mutfak gibi alanlarda da üflemeli ısıtıcıların kullanıldığını görmek mümkün. Üflemeli ısıtıcıların en dikkat çeken özelliği, cihaz aktif hale getirdikten kısa süre sonra ısınma mekanizmasının yeterli ısıya ulaşması ve ortamı kısa sürede ısıtmasıdır. Bununla birlikte termostat özelliği sayesinde, alanın sıcaklığı belirli bir düzeye ulaştıktan sonra ısıyı sabitleyen üflemeli ısıtıcılar, emniyet kilidi sayesinde özellikle çocuklu evlerde olası bir kaza riskini ortadan kaldırıyor.

Üflemeli ısıtıcılar, sanayi tipi ısıtıcılardan farklı olarak oldukça ergonomik ve modern bir görüntüye sahip olmasından dolayı bulunduğu ortamda çok estetik bir duruş sergiliyor. Kullanılırken minimum düzeyde ses çıkartan üflemeli ısıtıcılar, sunduğu ısınma konforu sayesinde dilediğiniz her ortamda kullanılabiliyor.

Üflemeli ısıtıcı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı teknik özellikler vardır. Öncelikle ısıtma alan büyüklüğü, cihazın motor gücü, hız ayarı, termostat, emniyet kilidi ve enerji verimliliğinin göz önünde bulundurarak üflemeli ısıtıcı tercihi yapmalısınız. Cihazın motor gücü gereken düzeyde olması, beklenilen kullanım konforunu da sunmayacaktır.

Üflemeli Isıtıcı Fiyatları

Isıtıcı piyasasında her beklentiyi karşılayacak çeşitlilikte ve kalite düzeyinde üflemeli ısıtıcı modeli bulmak mümkün.  Bu çeşitlilik arasında beklentiniz doğrultusunda, doğru ve uzun vadede kazanç sağlamak için yerinde seçim yapabilmek pekte kolay olmayabilir. Üflemeli ısıtıcılar arasında seçim yaparken öncelikle fiyata odaklanmak yerine ürünü kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne, cihazın motor gücüne ve ergonomik olup olmadığına dikkat etmelisiniz. 

Ardından ısıtıcıda olmasını istediğiniz teknik özellikleri belirlemeniz, ürünler arasında daha kolay tercih yapmanızın önünü açacaktır. Sadece uygun fiyatlı diye satın aldığınız bir üflemeli ısıtıcı, ihtiyaçlarınıza gerekli verimlilikte yanıt vermediğinde hem zamandan hem de nakitten zarar etmiş olursunuz. İstediğiniz üflemeli ısıtıcının teknik özelliklerini kafanızda netleştirdikten sonra, seçenekler arasından ürünlerin tasarım özelliklerine, marka, kalite ve fiyat farklarına bakmalı ardından karar vermelisiniz. Bu şekilde yapılan bir üflemeli ısıtıcı alışverişinde, kazançlı olan da siz olacaksınız.

Ser Rezistans, üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği tüm ürünlerde olduğu gibi, üflemeli ısıtıcılarda da müşteri ihtiyacını baz alarak çalışmalarını sürdüren, profesyonel bir firmadır. Her bütçeye, beklentiye ve alana uygun ürün çeşitliliğini Ser Rezistans’ın web sitesinde bulmanız mümkün. Uygun fiyatlı diye niteliksiz üflemeli ısıtıcılara boşa para dökmek yerine, kaliteli materyaller kullanarak üretim sağlayan Ser Rezistans’a bir göz gezdirin. Ayrıca üflemeli ısıtıcıya dair kafanıza takılan her konuda, firmamızın işini severek yapan ekip arkadaşlarından teknik destek alabilirsiniz. Ürünlerimiz satış öncesi ve sonrası, firmamız garantisinde satışa sunulmaktadır. 

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza