Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Farklı şekillerde sarılmış olan rezistansların tellerinin döşenmesi için müsait olan rezistans taşları farklı boyutlarda üretilmektedir. Spiral şekilde sarılan rezistans telleri içerisinde de kullanılan taşlar kanallı fırınlarda da kullanılabilmektedir.

Pek çok farklı kullanım alanı olan rezistans taşları endüstriyel alanlarda da büyük bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Gündelik kullanımda yer alan elektronik ev eşyalarında da kullanılan rezistans taşlarını seçerken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Rezistans taşlarının seçimi konusunda ilk dikkat etmeniz gereken nokta firmanın bilinirliği ve güven verici olmasıdır. Güvenilir şekilde üretim yapan firmalardan satın alacağınız rezistans taşları uzun süre boyunca kullanabileceğiniz taşlar olur.

Rezistans Taşları

Rezistansların daha sağlıklı çalışabilmesini sağlayan rezistans taşlarının çevreye karşı duyarlı olarak üretilmesi ve rezistanslar ile rezistansların kullanıldığı cihazlara zarar vermemesi de son derece önemlidir.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Rezistans Taşları

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz rezistans çeşitlerimiz ile birlikte aynı zamanda rezistans taşlarını da sunmaktayız. Türkiye’nin her noktasına gönderim yapan firmamızın ürün kataloglarına göz atarak ihtiyaç duyduğunuz özel üretime sahip olan rezistans taşlarına erişebilirsiniz.

1.sınıf kalitede üretim yapmakta olan firmamızın ürün seçenekleri arasında bütün ihtiyaçlarınıza yönelik olan rezistans modelleri ve rezistans taşları yer almaktadır. Bütün işletmelerin ihtiyacı olmaya başlayan rezistanslar ve taşları ile ilgili bizlerle iletişime geçerek fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza