Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Hemen hemen birçok farklı cihaz, makine ya da sistem içinde yer alan rezistanslar elektrik enerjisinin ısı enerjisine dönüştürülmesini sağlayan dirençli tellerdir. İlerleyen teknoloji ile birlikte geçmişte bulunan tel görünümünden sıyrılarak farklı görünümlere sahip oldu. Bu da beraberinde rezistans çeşitliliğini doğurarak çok sayıda cihaz, makine ya da sistem içinde kullanımına imkân tanıdı.

Evlerde iş yerlerinde birçok farklı makine ve cihaz içinde gördüğümüz rezistanslar aynı zamanda rezistanslı cam uygulaması ile araçlarda da yer alıyor. Cihaz, makine ve kullanılacak olan sisteme göre farklı rezistans çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Rezistans Konya ve çevresinde bulunan tüm illere merkezi İstanbul’da bulunan Ser Rezistans firmamız tarafından gönderiliyor.

Rezistans Konya

En Çok Kullanılan Rezistans Çeşitleri Nelerdir?

Rezistanslar küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar evimizde bulunan birçok ürün içinde yer alıyor. Makinelerin kalbi olarak nitelendirilebilecek olan bu direnç telleri elektrik enerjisini ısıya çevirerek makineden faydalanılmasını sağlar. Bunun yanı sıra ısıtıcılarda da kullanılmakta olan rezistansların en çok kullanılan modelleri bulunuyor.

Fişek, boru, otoklav, silikon kablo rezistans, serpatin, çember adı verilen rezistans çeşitleri en çok kullanılan modelleridir. Bunun yanı sıra daha farklı çeşitlerde yer alıyor. Direnç gücüne ve modeline göre seçim yaparak firmamızdan ürün talep edebilirsiniz. Rezistans Konya ve çevre illeri için fiyat teklifi almak için firmamız ile irtibatta geçmeniz yeterlidir.

rezistans.jpeg

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza