Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Belli işleri yapmak için elektrik veya elektronik devresi üretenler sık sık kesin direnç miktarları için farklı rezistans modelleri arayışındadır. Çoğu kez rezistans Karaköy olarak bilinen adreslerde aranır. Rezistans küçük bir direnç paketidir, bir devreye bağlar ve akımı belirli bir miktarda azaltırsınız. Piyasadaki tüm rezistanslar az ya da çok aynı görünür;  yan taraflarında renkli çizgiler bulunan kısa, solucan benzeri bir bileşendir. İki bağlantı vardır, biri her iki taraftan da bir devreye bağlanabilir. Fakat bu malzeme görünüşe göre alınabilecek bir şey değildir.

bulasik-camasir-makinesi-rezistansi.png

Rezistans için Karaköy Tek Adres mi?

Rezistans Karaköy bilinen ve sanayi malzemeleri üreticilerinin sıklıkla bir arada bulunduğu açık bir alışveriş merkezidir. Bu küçük dükkânlarda aradığınız hemen her rezistans modelini bulmanız mümkündür, ancak rezistans satın almak için tek adres değildir. Aslında bu bölgedeki büyük işletme sahipleri, İstanbul'un başka semtlerinde çok daha büyük mağazalarda hizmet vermek amacı ile yer değiştirdiler, dolayısı ile rezistans Karaköy elektrikçileri dışında da bulunabilir.

Etkili, ekonomik, dayanıklı ve güvenli bir ürün yapmak için teknik alt yapının ve sektörel tecrübenin sağlam olması gerekir. Ser Rezistans ısıtma çözümlerinde yüksek donanımlı bir ekibe ve uzun bir geçmişe sahiptir. Her tür ısıtma sistemi için en verimli sistemi tasarlamamızı sağlayan süreç ve tasarım mühendisleri ile birlikte, uygulamanız için en uygun sistemi tasarlar ve kurarlar. Ser Rezistans her zaman üreticinin dostudur.

Rezistans üretimi, rezistansların teknik özellikleri ve rezistans üreticileri ile ilgili hazırladığımız yazımız rezistans üreticileri yazımıza da göz atmayı unutmayın.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza