Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Günlük yaşantımız içinde bulunan birçok cihaz içinde rezistans yer alıyor. Aslında rezistanslar makinelerin kalbi olma özelliğine de sahiptir. Rezistansın arızalanması durumunda ise cihazın kullanımı tamamen duracaktır. Birçok farklı sanayi alanında kullanılmakta olan rezistansı satın alırken de en kaliteli olan tercihi yapmanız, üretim açısından önemli olup müşteri memnuniyetini elde edebilmek içinde gereklidir. Rezistans İzmir ve tüm ege bölgesine sunan Ser Rezistans, kaliteli ve özenli ürün tedariki ile hizmetinizdedir.

Rezistansların Kullanım Alanları

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, tost makinesi, su ısıtıcı, çay ve kahve makinesi gibi birçok cihazda kullanılan rezistanslar, elektrik enerjisini ısı enerjisine hızla çevirme özelliğine sahiptirler. Bu özellikleri ile sadece bu makinelerde değil aynı zamanda ısıtıcılarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Ağır sanayiden tekstille kadar birçok farklı iş alanında rezistansın çeşitlerine rastlamak mümkündür.

Rezistans Temini

Farklı makine özelliklerine göre farklı rezistans çeşitleri yer alıyor. Makinelere göre çeşitlere ayrılmasının yanı sıra özel üretim olan rezistans modelleri de bulunuyor. Üretim yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz cihaz için en uygun olan rezistansı seçebilir ya da özel olarak cihazınıza uygun modeli sipariş verebilirsiniz. Üretim cihazınıza uygun olan çeşidi seçerek bu modeli istenen adette sipariş verebilirsiniz. Rezistans İzmir ve bölgesine temininin de konusunda uzman olan ekibi ile çalışan Ser Rezistans, zamanında ürün teslimatınızı da sağlar.

dikdortgen-serpantinli-rezistans.jpg

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza