Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Elektrikten almış olduğu enerjiyi kıs bir süre içersinde ısı enerjisine dönüştürmesi ile hayatımızı kolaylaştıracak olan birçok alette hayat veren rezistanslar kullanılan makine ya da cihazlara göre farklı şekillerde üretiliyor. Rezistans imalatı çeşidine göre onlarca farklı çeşide sahiptir. Elektrikli ev aletlerinizde özellikle fırın ve tost makinesi gibi cihazlarda direk olarak elektrik enerjisinin ısı enerjisine hızla dönüşmesine şahit olmanız mümkün. Bunun yanı sıra bulaşık makinesi gibi cihazlarda da yer alan rezistanslar ısıtıcılarda kullanılanlardan farklıdır.

rezistans-cesitleri-isimleri.png

Rezistans Çeşitleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Rezistans imalatı sadece belli çeşitlerde yer alıp sınırlı bir kalıba sahip değildir. Elektrikli ev aletlerinde artık varlığına alıştığımız rezistansların yanı sıra teknolojinin ilerlemesi ile buğu yapmayı önlemesi amacı ile rezistanslı aynalarda karşımıza çıkıyor. Daha birçok yenilik ve yeni üretim alanında duymaya ve görmeye başlayacağımız rezistansları aynı zamanda özel imalat ile de elde edebilirsiniz.

Özel Üretim Rezistans Mümkün mü?

Rezistans imalatı için özel bir tercihe yer vermek için öncelikle imalatınız için gerekli olan uzunluk, şekil ve kilo watt seçimlerine yer vermeniz gerekir. Kullanılacak olan cihazın su ile teması gibi özellikleri de rezistans üretimi için önemli bir noktadır. Ser Rezistans uzman ve konusunda profesyonel olan kadro ile sizlere arzu ettiğini rezistans çeşidini sunarken aynı zamanda ihtiyacınız olan özel üretim rezistansına da yer verir.

Rezistans Karaköy yazımızda Karaköy bölgesinde sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili sizlere bilgiler verdik.

İletişim Formu
Açık Büfe Rezistans
Son yıllarda daha fazla ön plana çıkmaya başlayan açık büfe rezistansları enerji tasarrufl...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza