Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren rezistanslar günümüzde farklı birçok cihaz ve makine de görmeye alıştığımız tellerdir. Elektrik enerjisine direnç göstermesi ile kullanım alanı da her geçen gün artış gösteriyor. Evlerimizde bulunan hemen hemen tüm cihazların içerisinde yer almakta olan rezistanslar ağır sanayiden cam sektörü ve tekstille kadar farklı birçok sektör içinde de kullanılıyor.

Bu denli yaygın bir kullanım alanına sahip olması değişen çeşitliliği ile açıklanabilir. Her dirence ve her cihaz özelliklerine göre farklı rezistans modeli bulunuyor. Çamaşır makinesi rezistansı ile herhangi bir ısıtıcı rezistansı aynı özelliğe sahip değildir. Görev olarak aynı işlevi gösterse de cihazların genel özellikleri içinde kullanıma uygun olması için çeşitlere ayrılıp özellik kazandırıldı.

Ser Rezistans Bursa ve tüm çevre illerinden gelen rezistans taleplerine kısa sürede dönüş yapmaktadır. İhtiyaç duyulan ürün ve özelliklerine göre uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Rezistans Bursa

Rezistans Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Çok yüksek ısıya karşı direnç gösterme özelliği ile bilinen rezistanslar, ısınma teknolojisini yanı sıra birçok farklı sektör içinde sıklıkla kullanılan özel ve gerekli olan ürünlerdir. Ağır sanayi, beyaz eşya, cam sektörü gibi sektörler içinde rezistanslara ihtiyaç duyulur.

Firmanız için gerekli rezistans temininde Ser Rezistans’tan destek alabilirsiniz. Rezistans Bursa ve çevresine gönderimini de firmamızdan talep etmeniz mümkün. İletişim bilgileri ile irtibatta geçmenin yanı sıra form ile de fiyat teklifi alabilirsiniz.

sprial-serpantinli-rezistans.jpg

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza