Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren dirençli tellere rezistans adı verilir. Oldukça yüksek enerjiye karşı direnç gösterebilme özelliğine sahip olan bu teller farklı birçok cihazda kullanılıyor. Günlük yaşantı içersinde kullanılan bulaşık ve çamaşır makinelerinin yanı sıra kahvaltının vazgeçilmezleri tost makinesi, ekmek kızartma makinesi, çay ve kahve makineleri gibi küçük mutfak aletlerinde de kullanılır. Bunun yanı sıra kış aylarında kullanmakta olduğumuz ısıtıcılarda da rezistansa yer veriliyor. Enerjiye göre farklı direnç aralıklarına sahip olan rezistans modelleri bulunuyor.

Rezistans Ankara ve tüm iç Anadolu bölgesine güven ile Ser Rezistans firması tarafından temin edilebiliyor. Konusunda uzman olan personel ile hizmet veren firmamızdan talep ettiğiniz rezistans model ve adedini bildirerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

ser-ankara.png

Rezistans Fiyatları

Rezistanslar kullanım amaçlarına ve cihazlarına göre farklı modellere sahiptir. Aynı zamanda cihazlar içersinde de direnç farklılıklarına göre değişim gösteriyor. Bu detaylara göre ihtiyaç duyduğunuz rezistans model ve direnç seçimini yaparak Ser Rezistans firmamızdan fiyat teklifi almanız mümkün. İletişim numaralarının yanı sıra fiyat teklifi için form doldurma imkânınızda bulunuyor. En kısa sürede sizin için özel olarak hazırlanacak olan teklif tarafınıza sunulacaktır.

Rezistans fiyatları modellerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Bu model seçeneklerinden faydalanmak istemiyor iseniz ihtiyacınız olan ürün için sipariş oluşturmanızda mümkün. Rezistans Ankara ve çevre illere gönderiminde merkezi İstanbul’da bulunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Dilerseniz rezistans Antalya yazımıza da göz atarak Antalya bölgesindeki tüm hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

fritoz-rezistansi.png

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza