Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Rekorlu fişek rezistans modelleri yüksek verimlilik elde edebileceğiniz rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Yeni teknolojilerden yararlanılarak üretilen rekorlu fişek rezistans modelleri küçük alanlar söz konusu olduğu zaman daha yüksek güç üretebilmektedir. Taş üzerine sarılabilme özelliği olan rekorlu fişek rezistansları, rezistans teli ile metal muhafaza kısmı arasındaki mekanizmaları MGO ile izole eder ve ısının hızlıca dışarıya yayılabilmesini sağlar.

Rekorlu Fişek Rezistans

Fe-Const veya NiCr-Ni termokupllu olarak da isteğinize bağlı olarak üretilebilen rekorlu fişek rezistans modelleri sizlere eşsiz bir ısı kontrolü imkanı sağlar. Fişek rezistanslarının üst kısmındaki özel rekorlar, rezistansınızın sıvı ortamda ve sabit tutulması gerekilen ortamlarda güvenilir şekilde çalışabilmesini sağlar.

Ser Rezistans Rekorlu Fişek Rezistans Modelleri

Rekorlu Fişek Rezistans

Rekorlu fişek rezistansların kullanımı son derece kolay ve güvenilirdir. Kablo çıkışlarını zedelemediğiniz ve germediğiniz rekorlu fişek rezistansları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Doğru montajı yaptıktan sonra yüksek verimlilik elde edebileceğiniz rekorlu fişek rezistans modelleri ile çalışmalarınıza sizler de hız kazandırabilirsiniz.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz rekorlu fişek rezistans modelleri çevre dostu olarak üretilmektedir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile desteklenen rekorlu fişek rezistansları ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz rezistans modelleridir. Rekorlu fişek rezistans modellerinin fiyatları ve teknik ayrıntılı bilgileri için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza