Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Soğuk kış günlerinde günlük yaşantımızın akışını değiştirmeye son veriyoruz. İş hayatı, eğlence hayatı ve özel hayatınızı kesintiye uğratmadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde sıcak ortamlarda yaşayabilmek istiyorsanız Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz radyant ısıtma sistemleri ideal bir çözüm olacaktır.

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak sizlere sunmakta olduğumuz radyant sistemler, konforlu, ekonomik ve güvenilir bir ısıtma imkanı sağlar. Radyant ısıtma sistemleri kendi içerisinde de çeşitliliğe sahiptir. Kullanacağınız alana ve istediğiniz konfor biçimine göre farklı radyant çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Bu çeşitler arasında yer alan boru tipi radyant ısıtıcı fiyatları ve performansı ile ön plana çıkmaktadır.

Radyant Isıtma Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Ser Rezistans olarak sizlere sunmakta olduğumuz radyant ısıtma sistemlerimiz düşük oranda yakıt tüketerek sizlere enerji tasarrufu yapabilme imkanı da sağlayabilmektedir. Ayrıca diğer ısıtma sistemlerine göre daha ufak boyutlarda olan sistemlerimiz daha geniş ve homojen bir ısıtma imkanı da sunabilmektedir.

Radyant ısıtma sistemleri doğrudan seramik plakalar üzerinden yakıt çıkışı yaptığı için daha fazla verim alabilmeniz mümkündür. Kafeler, restoranlar, ibadethaneler, stadyumlar, kış bahçeleri ve fabrikalar radyant ısıtma sistemlerinin kullanılabileceği pek çok farklı alandan sadece birkaçıdır.

Geniş kapsamlı bir kullanım alanına sahip olan radyant ısıtma sistemleri açık, kapalı ve yarı açık alanlarda güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir.

Boru Tipi Radyant Isıtma Sistemleri

Boru tipi olan radyant ısıtma sistemleri, brülörde yanmakta olan gazın itiş fanı ve emiş fanı sayesinde titanyum kaplama borulardan geçmesi ile ısıyı iletmekte ve böylelikle belirli mesafelerde mekanlarınızı ısıtabilmektedir. Yüksek tavanlı mekanlara veya işyerlerine sahipseniz boru tipi radyant ısıtma sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız ürün kataloglarımızda yer alan radyant tipi ısıtma sistemleri fiyatları ve detaylı bilgileri için bizlerle iletişim numaralarımız ve adreslerimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kesintisiz hizmetlerimiz ve desteklerimizden yararlanarak enerji tasarruflu bir şekilde tüm mekanlarınızın uygun maliyetlerde ısıtma ihtiyaçlarını karşılamaya başlayabilirsiniz. Enerji tasarruflu ve çevreye karşı duyarlı olarak ürünlerimiz mekanlarınızın ihtiyaçları için ideal çözümler sunmaktadır.

ortam-isiticilari.jpg

restoran-isiticilari.jpg

infrared-isiticlari.jpg

infrared-isitici-modelleri.JPG

ic-mekan-ortam-isiticilari.jpg

cafe-infrared-isiticlar.jpg

Cafe ısıtma sistemleri yazımıza da göz atmayı unutmayın!

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza