Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Quartz Isıtıcılar

Quartz ısıtıcı ürünleri ışıma yöntemi ile anında ısıtma yapabilen ürünlerdir. Cisimleri veya insanları doğrudan ısıtabilen quartz ısıtıcılar, ısınmış olan havanın kapalı mekan içerisinde dağılmasını ve cisimlerin de ısınmasını sağlar. Isıtma işlemini yaparken havayı asla kullanmayan quartz ısıtıcı modelleri insan sağlığı açısından da herhangi bir risk içermemektedir. Mekandaki havayı kurutmadan ve insanlarda baş ağrısına yol açmadan ısıtma işlevini üstlenen ve başarılı bir şekilde yerine getiren quartz ısıtıcılar günümüzde pek çok farklı sektörde yer alan işletme tarafından da tercih edilmektedir. Ev tipi olarak da üretilen bu ısıtıcılar sayesinde büyük bir enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.

Enerji maliyetinizi düşürebileceğiniz quartz soba modelleri dünya kalite standartlarına uyumlu olarak üretilerek sizlere sunulmaktadır. Her biri farklı kullanım alanına sahip olan tasarruflu ısıtıcılar kategorisinde yer alan quartz ısıtıcılar kendi özel rezistanslarını kullanarak çalışırlar. Bu rezistanslar quartz ısıtıcılar için özel olarak dizayn edilen rezistans modelleridir.

Quartz rezistans modelleri kullanacağınız quartz ısıtıcıların güvenilir ve verimli şekilde çalışabilmesi için ihtiyaç duyulan en temel parçalar arasında yer almaktadır. Sizlere sunduğumuz ürünlerimiz arasında yer alan quartz ısıtıcılar ile birlikte aynı zamanda quartz rezistans modellerini de sunmaktayız. Quartz rezistans ve quartz ısıtıcı fiyatlarımız seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Fakat ürünlerimiz arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek ürünler yer almaktadır.

Infrared ışınları sayesinde, ışığın vurduğu cisimler hızlı bir şekilde ısıtabilen quartz ısıtıcı modelleri ısının yönlendirilmesini sizler için daha kolay bir hale getirir ve mekanları mümkün olabilecek en hızlı şekilde ısıtmaya başlar. 900 derece sıcaklığa kadar ulaşabilen quartz ısıtıcılar, etkin bir ısıtma elde edebilmenizi sağlarken aynı zamanda güvenliğinizi de en üst seviyelere çıkart. Isıtılması zor olan geniş ve yüksek tavanlı alanlarda da quartz ısıtıcıları tercih ederek enerji tasarruflu bir şekilde ısıtma elde edebilirsiniz.

Online Mağaza