Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Endüstriyel alanlardaki ısı sistemlerinde kullanılan plaka ısıtıcı modelleri özellikle otomotiv, yan sanayi, kauçuk kesim kalıpları, tekstil sektörü ve enjeksiyon makinalarında kullanılmaktadır. Sorunlara karşı hızlı bir şekilde cevap verebilecek özelliklerde olan plaka ısıtıcılar yüksek verimli krom nikel telden paslanmaz ve bakır levhadan ileri teknoloji ile özel olarak imal edilmektedir.

Plaka Isıtıcı

Plaka ısıtıcılar boşta çalıştırılamazlar ve muhakkak üzerlerinde belirli kalınlıklarda baskı sacı ile kullanılması gerekmektedir. Plaka ısıtıcı modelleri mika yalıtımlı ısıtıcılar gibi yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklıdır. Nikel krom tel sarılıp paslanmaz, pirinç veya bakır levha sac kaplanarak da üretilebilmektedir. Bağlantıları ise kablo çıkışlı, vidalı, statik klemens veya fişli olarak yapılmaktadır.

Plastik enjeksiyon ve kalıp ısıtma alanlarında farklı watt seçeneklerinde kullanılabilen plaka ısıtıcı modelleri istenilen ölçü ve değerlerde isteğinize bağlı olarak tasarlanabilmektedir. Dünya kalite standartlarında üretilen plaka ısıtıcı modellerini sizler de farklı çalışma alanlarınızda değerlendirebilirsiniz.

Plaka Isıtıcı Modellerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Plaka ısıtıcılar arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Aynı zamanda firma seçimine de dikkat etmelisiniz. Güvenilir olmayan firmalardan asla bu tür ürünleri satın almamalısınız. Daima firmaları tarafından olumlu geri dönüşler alan firmaları tercih etmelisiniz. Bu detaylara dikkat ederek seçimlerinizi gerçekleştirirseniz uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz plaka ısıtıcı modellerine sahip olabilirsiniz.

Çevre dostu olarak üretilen, darbelere, çizilmelere ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan plaka ısıtıcılar aynı zamanda enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Enerji maliyetinizi optimum düzeylere getirebileceğiniz plaka ısıtıcı modellerinin enerji bağlantıları da istenilen şekillerde fişli, klemensli, vidalı ve kablolu olarak üretilmektedir. Boy, watt ve diğer özellikler de sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenebilmektedir.

İletişim Formu
Elektrikli Soba
Elektrikli sobalar günümüzde enerji maliyetinizi de düşürebileceğiniz enerji tasarrufu öze...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza