Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Patates rezistansı patates dinlendirme makinesinde patatesleri, hamburger ısıtıcısında hamburgerleri sıcak tutmak için kullanabileceği gibi birçok yiyeceği sıcak tutmak için gerekli olan mutfak ekipmanlarının bir bileşenidir. Patates dinlendirme rezistansı için seramik malzemeler, ısıtıcı elemanların izolasyonu ve korunması için en az ısı veya elektrik harcadıkları gerçeğinden dolayı seçilmektedir.

Patates Rezistansı

Patates Pişirme ve Isıtma Rezistansı Çeşitleri

Patates pişirme ve ısıtma için kullanılan rezistanslar farklıdır. Patates pişirme için kullanılan fritözler ya da pişirme kapları için rezistanslar, dairesel, elips, M şekilli bükülü nikrom çubuk rezistans modellerinden oluşur. Yüksek ısı sağlayan bu tür patates rezistansı hızlı pişirme için idealdir. Bununla birlikte dinlendirme makineleri ya da sıcak tutma amaçlı cihazlarda seramik gövdeli rezistans tipleri kullanılır ve cihazın şekline göre yine farklı şekillerde olabilir.

Rezistanslar seçilen düzgün şekiller nedeniyle, ısı kolaylıkla ve eşit olarak dağıtılır. Sonuç olarak, ısı enerjisini düzgün şekilde dağıtabiliyorlar. Isıyı bu şekilde dağıtmak, birçok uygulamadan gelen bir taleptir. Bunlar, patates rezistansı dâhil kahve makineleri, güveç çanaklar, ekmek kızartma makinesi fırınları ve sıcak tabaklar gibi pek çok küçük üründe uygulama alanı bulur. 750 ° C'ye kadar olan proses ısıtma sıcaklıklarına ulaşmak zorunda olan neredeyse tüm ısıtma uygulamalarında kullanılabilir.

Bu özellikler sayesinde, rezistansları sıvı uygulamalarda batırma becerisi ile birlikte tüm ısıtma çözümlerinde kullanmak gerçekten avantajlıdır. Ser Rezistans sektörünün öncüsü ve lideri olarak size tüm bu avantajları en kaliteli ürünleri sunarak sağlar.

Reşo rezistansı yazımızı inceleyerek reşo rezistanslarının kullanım alanları ve teknik detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza