Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Pano rezistansları günümüzde elektrik ve elektronik kumanda devrelerinin yer aldığı ortamların soğuk havadan ve nem gibi faktörlerden etkilenmemesi için ısıtma işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alüminyum çekme profil ve alüminyum döküm gövdeli olarak farklı şekillerde üretilen pano rezistansı modelleri uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

Otomasyon panoları, yüksek gerilim trafoları ve benzeri pek çok farklı ortamdaki hava koşullarını sağlıklı bir biçimde çalışma ortamına ulaştırabilen pano rezistansları, ortam içerisinde meydana gelebilecek olan nemi tamamen engeller ve böylelikle ortamın belirli bir seviyedeki derecede çalışmasına olanak tanır.

Pano rezistansları alüminyum gövde kısımlarından oluşmaktadır. Pano rezistanslarının iç gövde kısımlarında haddeli fişek ısıtıcılar bulunmaktadır. Pano rezistanslar standart ölçülerde üretilebildiği gibi aynı zamanda istenilen ölçülerde de tasarlanabilmektedir.

Pano Rezistansı

Kalite Standartlarına Uygun Pano Rezistansı Modelleri

Projelerinizdeki ihtiyaçlarınıza göre üreterek sizlere sunduğumuz pano rezistansı modellerimiz 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen pano rezistansları enerji maliyetinizi optimum düzeylere çekebileceğiniz özelliklere sahiptir.

Dünya kalite standartlarında üretilen pano rezistansı modellerimizi endüstriyel ortamlarda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz rezistans modellerimiz arasında tüm ihtiyaçlarınıza uygun rezistans çeşitleri bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine gönderim yapan firmamız, projelerinize ve çalışma alanlarınıza özel olarak üretilen rezistansları en uygun fiyat seçenekleri ile size sunmaktadır. Ürün kataloglarımıza göz atarak sizler de kendi ihtiyaçlarınıza uygun modellere erişebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza