Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Ocak rezistansları, lezzetli gıdaları tüketmeye hazır hale getirmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bir rezistans türüdür. Sessizce arka planda çalışan ocak rezistansı modelleri ocakların çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu temel ürünler arasındadır. Bu tür rezistanslar elektrik akımı üzerinden ilerler ve ısıyı üretir. Isıtma ve pişirme cihazları içerisinde yüksek sıcaklık seviyeleri elde edilebilmesi için ocak rezistanslarına ihtiyaç duyulur.

Rezistansların güçlü yapıları kullanılan malzemelerin mukavemet özelliklerinden ortaya çıkar. Demir, nikel, molibden, tantal, niyobyum gibi malzemelerden üretilen ocak rezistansı modelleri uzun ömürlü olarak tasarlanır. Yüksek sıcaklık derecelerinde istenilen ocak ve fırınlar için kullanılan bu rezistanslar aynı zamanda radyanlı rezistanslar şeklinde de üretilmektedir.

Ocak Rezistansı

Ser Rezistans Güvencesi ile Ocak Rezistansları

Yüksek standartlara sahip olan ocak rezistansı modelleri farklı yakıt türleri ve modeller için kullanılabilmektedir. Ocak rezistansları bütün ocak türlerinde aynı yüksek performansını sergileyebilecek özelliklere sahiptir. 2, 3 veya 4 radyanlı olan ocaklar, LPG veya doğalgaz ile çalışan ocaklar gibi farklı sistemlere göre özel üretilen rezistans modelleridir.

Kare, dikdörtgen, kavisli, taşlı ve kuvars rezistans özelliklerinde üretilen bu rezistans çeşitleri kolay bir şekilde monte edilebilme özelliklerine sahiptir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz ocak rezistansı modelleri çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir.

Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz ocak rezistansı modellerini tüm ocak türleri içerisinde güvenilir olarak sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza