Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ocak rezistansları, lezzetli gıdaları tüketmeye hazır hale getirmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bir rezistans türüdür. Sessizce arka planda çalışan ocak rezistansı modelleri ocakların çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu temel ürünler arasındadır. Bu tür rezistanslar elektrik akımı üzerinden ilerler ve ısıyı üretir. Isıtma ve pişirme cihazları içerisinde yüksek sıcaklık seviyeleri elde edilebilmesi için ocak rezistanslarına ihtiyaç duyulur.

Rezistansların güçlü yapıları kullanılan malzemelerin mukavemet özelliklerinden ortaya çıkar. Demir, nikel, molibden, tantal, niyobyum gibi malzemelerden üretilen ocak rezistansı modelleri uzun ömürlü olarak tasarlanır. Yüksek sıcaklık derecelerinde istenilen ocak ve fırınlar için kullanılan bu rezistanslar aynı zamanda radyanlı rezistanslar şeklinde de üretilmektedir.

Ocak Rezistansı

Elektrikli Ocak Rezistansı

Elektrikli ocak rezistansları hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılması gerekli ürünlerden biridir. Çünkü bir yiyeceğim tüketime hazır hale gelmesi için ocakta ısıtılması, pişirilmesi gerekir. Elektrikli ocak rezistansları, yemeğin daha lezzetli ve hızlı bir şekilde pişmesi için oldukça önemlidir. Pratikliğe ve sonuca odaklanan kişiler, evlerindeki ya da iş yerlerindeki ocaklar için doğru rezistans seçimini yapmalıdırlar. Çünkü elektrikli ocakların sistemli bir şekilde çalışabilmesi için rezistans kullanımı gereklidir. Rezistans sayesinde ocaklar çok sessiz bir şekilde çalışır ve ocak çalışırken başka bir işle uğraşmak daha kolay bir hâl alır. 

Yemek yaparken aynı zamanda başka uğraşlar edinmek isterseniz rezistans kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Rezistans sayesinde ocaklar belirli bir düzen içerisinde çalışırken, kişiye rahatsızlık vermez. Ayrıca rezistans kullanımı, ocağın harcadığı enerji miktarını da en alt seviyelere indirir. Enerjiden üst düzeyde tasarruf sağlayan rezistans modelleri, bütçe dostudur. Ayrıca rezistansların üretiminde kullanılan malzemelerin dayanıklı olması, elektrikli ocakların da uzun süre boyunca arıza çıkarmadan çalışmasını sağlar. 

Ser Rezistans olarak birbirinden kaliteli ve işlevsel rezistans modellerini sizler için tasarladık. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek ocaklar için en uygun rezistans modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızda yer alan ürünleri inceleyerek, ocak çeşidine göre üretilen rezistans modellerini görebilirsiniz. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza en uygun rezistansı bulduktan sonra kolaylıkla temin edebilirsiniz. Uzman ekibimizle iletişime geçerek rezistans kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ser Rezistans Güvencesi ile Ocak Rezistansları

Yüksek standartlara sahip olan ocak rezistansı modelleri farklı yakıt türleri ve modeller için kullanılabilmektedir. Ocak rezistansları bütün ocak türlerinde aynı yüksek performansını sergileyebilecek özelliklere sahiptir. 2, 3 veya 4 radyanlı olan ocaklar, LPG veya doğalgaz ile çalışan ocaklar gibi farklı sistemlere göre özel üretilen rezistans modelleridir.

Kare, dikdörtgen, kavisli, taşlı ve kuvars rezistans özelliklerinde üretilen bu rezistans çeşitleri kolay bir şekilde monte edilebilme özelliklerine sahiptir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz ocak rezistansı modelleri çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir.

Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz ocak rezistansı modellerini tüm ocak türleri içerisinde güvenilir olarak sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza