Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Nikel kaplı metallerden oluşan ve ısıtıldığı zaman kırılmadan uzayabilen bir maden olan nikel kaplamalar, maden cevherinin zenginleştirilmesi ve kavrulmasından sonra elektrik fırınlarında ergitilmesi yöntemiyle elde edilir. Ham halde elde edilen nikel daha sonra elektroliz adlı kimyasal yöntemden geçirilir.

Nikel Kaplama Banyosu Rezistansı

Sert ve dayanıklı yapıya sahip olan nikel kaplamalar paslanmaz özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Endüstriyel ve son kullanıcı ürünlerinde kullanılan nikel kaplama banyosu rezistansı da bu malzemeler ile kaplanmış bölgelerin güvenilir şekilde ısıtılmasını sağlar. Isıtma işlemini son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilen nikel kaplama banyosu rezistansı modelleri enerji tasarrufu elde etmenizi sağlar.

Nikel Kaplama Banyosu Rezistansı

Ser Rezistans Nikel Kaplama Banyosu Rezistansı Modelleri

Düşük enerji tüketimi ile en üst düzeyde verimlilik elde edebilmenizi sağlayan nikel kaplama banyosu rezistansı modelleri çevre dostu olarak üretilir. Dış faktörlere karşı dayanıklı olan yapısı ile ön plana çıkan nikel kaplama banyosu rezistanslarının fiyatları da hemen herkesin bütçesine uygundur. Ürün fiyatları, o ürünün boyutları ve teknik özelliklerine göre yükselebilir veya alçalabilir. Fakat seçim esnasında tek kıstasınızın fiyatlar olmaması gerekir. Fiyat araştırması yaparken aynı zamanda tercih edeceğiniz firmanın da kaliteli ve güvenilir bir firma olmasına dikkat etmelisiniz.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz nikel kaplama banyosu rezistansı modellerini uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza