Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Mikanit borular bütün elektriksel akşamlardaki kullanıma uygundur. Elektrik izolasyonu ve ısı izolasyon malzemesi olarak değerlendirilen mikanit borular evlerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda farklı cihazlar içerisinde kullanılabilmektedir. Geniş bir kullanım alanına hitap eden bu borular şofben ve sobaların yanı sıra elektrik motorları gibi elektriksel cihazlarda da kullanılmaktadır.

Mikanit borular çevre dostu olarak üretilmektedir. Aynı zamanda dış faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde de üretilen mikanit boruları uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilen mikanit boruların teknik özellikleri ve boyutları birbirinden farklıdır.

Mikanit Boru

Ser Rezistans Mikanit Boru Modelleri

Standart ölçülerde üretilen mikanit borular olduğu gibi kişiye özel olarak üretilebilen mikanit borular da bulunmaktadır. Mikanit borular arasından seçim yapacağınız zaman bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Mikanit boru fiyatları arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek seçenekler yer almaktadır. Fakat seçim esnasında sadece fiyatları göz önünde bulundurmanız yeterli olmayacaktır. Fiyat ile birlikte ürünün kalitesi, üretiminde kullanılan malzemeler ve marka güvencesi gibi detayları da değerlendirmelisiniz.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen mikanit boruları uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Mikanit boruların teknik özellikleri ve fiyat bilgileri için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza