Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Genellikle plastik sektöründe kullanılıyor olsa da endüstriyel alanda pek çok farklı makine, cihaz ve sistem ile bir arada kullanılma özelliğine sahip olan mika yalıtımlı rezistanslar yüksek verim alınabilen ısıtıcı çeşitleri arasında yer alıyor. 60/15 krom nikel, pirinç, bakır ya da paslanmaz çelik gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen mika rezistans çeşitleri belirli bir standarda bağlı olmadan, özel olarak da üretilebilme özelliğine sahip.

Yüksek Kalite Düzeyine Sahip Bağlantı Elemanları

Ser Rezistans tarafından üretilen mika yalıtımlı ısıtıcı çeşitlerinin en önemli özelliklerinden biri de enerji bağlantı elemanlarının da tıpkı ısıtıcı gövdesi gibi yüksek kalitede malzemelerden üretiliyor olmasıdır. Klemens, fiş, priz, enerji kablosu ya da bağlantı pabuçları yüksek ısıya ve ampere dayanıklı, kaliteli ve sağlam malzemelerden üretildiği için çok uzun yıllar değişim ve onarım gerektirmez.

Mika Yalıtımlı Rezistansların Özellikleri

Isı Kaybına Çözüm Olan Mika Rezistanslar

Pek çok sektörde ısı kaybının olması istenmez. Bu ihtiyaca yönelik olarak panjurlu mika rezistans çeşitleri üretiyoruz. Isı kaybını en aza indirgeyebilme özelliğine sahip olan bu ürünler ısı izolasyon malzemeleri sayesinde istenen verimi maksimum seviyede sunabiliyor. Kullanılacak ortama bağlı olarak taş yünü ya da ısı plakaları ile ısı izolasyonu sağlanabiliyor. Bu ürünler aynı zamanda double panjurlu olarak da üretilebilme özelliğine sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Otomotiv yan sanayide kullanılması için yine mika yalıtımlı olarak üretilen ısıtıcı çeşitlerine plaka formu da kazandırılabiliyor. Kesim kalıplarında ve tekstil sektöründe de bu ürünler güvenle tercih edilebilir ve kullanılabilir. Benzer sektörler için de son derece ideal bir ısıtıcı çeşidi olabilen mika yalıtımlı rezistans çeşitleri için ürün skalamıza hemen göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza