Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Farklı sistemlerde ve makinalarda en fazla kullanılan ürünler arasında rezistanslar bulunuyor. Endüstriyel alanlarda da büyük bir ihtiyaç haline gelen rezistanslar kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretiliyor. İlerleyen teknoloji ile birlikte artık farklı kullanım alanlarına uygun boyutlarda ve özelliklerde rezistans çeşitleri bulabilmek mümkün oluyor. Bu rezistanslar arasında yer alan mika sıcak hava rezistansı modelleri büyük ilgi görüyor.

Genellikle krom nikel teller kullanılarak üretilen mika sıcak hava rezistansı modelleri bakır levha, pirinç, levha ve paslanmaz profillerden üretiliyor. Meme rezistansı üretiminde hangi malzemenin kullanılacağı ise o rezistansın hangi amaçlar ile nerelerde kullanılacağına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Mika Sıcak Hava Rezistansı

Enerji Maliyetinizi Düşürebileceğiniz Mika Sıcak Hava Rezistansları

Mika sıcak hava rezistanslarının boyutları da sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı şekillerde ortaya çıkıyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel boyutlarda mika sıcak hava rezistansı üretilebilmesi mümkün oluyor. Isıtıcı çeşitlerinin en büyük özellikleri sızdırmama özellikleridir. Farklı ısıtıcı çeşitleri ile kıyaslandığı zaman daha yüksek bir verimlilik göze çarpıyor. Mika sıcak hava rezistansları aynı zamanda enerji tasarruflu oldukları için de büyük bir ilgi görüyor.

Enjeksiyon uçları ve manifold girişlerinde sık sık mika sıcak hava rezistanslarına ihtiyaç duyuluyor. Isıtıcılardan yüksek bir verim sağlayabilmek için uç bölümlerinden sıkı bir şekilde montajının yapılması gerekiyor. Kolay bir şekilde monte edilebilen mika sıcak hava rezistansları sayesinde enerji maliyetinizi de minimum seviyelere getirebiliyorsunuz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza