Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Plastik ham maddeler ile çalışılan ortamlarda büyük bir ihtiyaç haline gelen mika hava üflemeli rezistans modelleri, farklı maddelerin işlenerek üretime hazır hale getirilmesini de sağlar. Ekstrüder makinelerinde kullanılan mika hava üflemeli rezistanslar plastik ve ambalaj sanayi gibi pek çok farklı sektör içerisinde kullanılır.

Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü olan mika hava üflemeli rezistanslar kelepçe rezistanslar olarak da adlandırılır. Boş konumdayken test yapmayan bu rezistanslar ısı transferini elde edebilmenizi sağlar. Isı transferi sağlanacak şekilde kolay bir şekilde monte edilen bu rezistansları kullanmayı bilmiyorsanız montaj aşamasında profesyonel bir destek almayı deneyebilirsiniz.

 Mika Hava Üflemeli Rezistans

Yüksek Isıya Dayanıklı Mika Hava Üflemeli Rezistanslar

Kullandığınız ürünlerin performansını arttırmayı başarabilen mika hava üflemeli rezistans modelleri endüstriyel alanlarda da kullanılabilen rezistans çeşitleri arasındadır. Özel siparişlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre üretilebilen mika hava üflemeli rezistanslar, el kurutma makineleri, boya kurutma makineleri ve saç kurutma makineleri gibi sistemler içerisinde de yer alır.

Geniş bir kullanıma sahip olan mika hava üflemeli rezistanslar paslanmaz malzemeler ile üretilir. Böylelikle ortam koşullarına karşı daha dayanıklı bir hale getirilir. Çevresel faktörlere dayanıklı olan mika hava üflemeli rezistanslar aynı zamanda yüksek ısıya karşı da dayanıklı olan ve güvenilir şekilde çalıştırabileceğiniz rezistanslar arasındadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza