Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Mermer ve bej mermer gruplarının kurutulması ile birlikte epoxy yapılabilecek hale hazır getirilmesini sağlayan fırınlar ısı ihtiyacı hisseder. Malzemelerin ısıtılması için gerekli olan ısı ise mermer epoxy fırın rezistansı tarafından sağlanır. Isıtılma işlemi gerçekleştikten sonra genleşme elde edilecek epoxy viskositesinin sıcaklığı düşürülür ve mermere etki etmesi işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemler için ihtiyaç duyulan mermer epoxy fırınları son derece güvenilir fırınlardır.

Mermer Epoxy Fırın Rezistansı

İşlevsel özelliklere sahip olan mermer epoxy fırınları için doğru rezistans modellerini seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca fırınları ve rezistansları kullanmaya devam edebilirsiniz. Honlama işlemi sonra erdikten sonra toz, kil ve kimyasal maddelerin yüksek basınçlı su ile yıkanması gerektiğini de unutmamalısınız.

Mermer Epoxy Fırın Rezistansı

Mermer Epoxy Fırın Rezistansı Fiyatları

Mermer epoxy fırınları için özel olarak tasarlanan rezistans modelleri endüstriyel çalışma ortamlarında da ön plana çıkar. Endüstriyel alanlarda güvenilir şekilde kullanabileceğiniz çevre dostu rezistanslar ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Ser Rezistans tarafından dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan mermer epoxy fırın rezistansları arasında herkesin bütçesine uygun olabilecek rezistans modelleri yer almaktadır.

Mermer epoxy fırınlarından daha yüksek verimlilik elde etmek istiyorsanız ve enerji tasarrufu elde etmek istiyorsanız sizler de mermer epoxy fırın rezistansı modellerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin fiyat ve teknik detayları hakkında aklınızda soru işareti var ise Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza