Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Yemeklerinizi pişirebilmek için kullandığınız fırınlar rezistans modellerine ihtiyaç duyarak çalışırlar. Her insanın evinde yer alan ve mutfakların vazgeçilmez ürünleri haline gelen elektrikli fırınlar klasik, turbo ya da mini fırın modellerinde tasarlanmaktadır. Seramik ocak şeklinde ve duvar fırınları şeklinde üretilen fırın modelleri de mevcuttur.

Luxell fırın modellerinin tamamı benzer çalışma mekaniklerine sahiptir. Tezgah üstü olan fırınlarda da aynı çalışma mekaniği ön plana çıkar. Konveksiyonlu fırınlara göre aynı prensipte çalışan fırın modelleri daha az ısıtma ve pişirme için de tercih edilir.

luxelfirin-rezistansi.jpg

Klasik Luxell fırın rezistansı temel ısıtma bileşenidir. Kapalı ve çelik bir kutu içerisinde üst ve alt kısımlarda iki ayrı parçadan oluşur. Rezistanslar, termostat ve ayarlanabilir olan anahtarlar tarafından kontrol edilirler. Dışarıdan baktığınız zaman göremeyeceğiniz fırın rezistansları metal kılıflar ile çevrili kablolardan tasarlanırlar.

Uygun Fiyatlı Luxell Fırın Rezistansları

Elektrik enerjisini telleri ve telleri çevreleyen metali ısıtmak için kullanan fırın rezistansları, sıcak havanın fırının etrafında dolaşımını sağlar. Meydana gelen sıcak havanın dışarıya üflenmesi için ise fırınların içerisinde fan yer alır. Bazı elektrikli fırınlar, istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz konveksiyon özelliklerine de sahiptir.

luxel.jpg

Fırınınızın eskisi kadar ısıtmadığı ya da düşük performansta çalıştığını düşünüyorsanız fırın rezistansınızı değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz Luxell fırın rezistansı modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile ürün kataloglarımızda yer almaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza