Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Lehim potaları, hızlı ve güvenilir bir şekilde geniş yüzeylerin lehim yapılması gibi durumlarda sanayinin pek çok farklı alanında ihtiyaç duyulan bir araçtır. Lehim potası, lehim potalarının lehimleme işlemlerinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Lehim potaları yuvarlak ve dört köşeli gibi farklı modellere sahiptir.

Dünya standartlarında üretilmekte olan lehim potası modelleri aside karşı dahi dayanıklı olan paslanmaz malzemelerden üretilmektedir. Lehim potaları analog termostat ve dijital termostatlı olarak da kendi içerisine iki farklı türe ayrılabilmektedir.

Lehim Potası

1. Sınıf Kalitedeki Lehim Potası Modelleri

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz lehim potası modellerini istediğiniz, ihtiyaçlarınıza uygun olan boyutlarda sunabilmekteyiz. 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen lehim potası ürünlerimiz uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan lehim potası modellerine her geçen gün daha büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. Her geçen gün daha büyük ihtiyaç duyulan lehim potalarına Ser Rezistans güvencesi ile sizler de sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza