Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kutulu frenleme dirençleri hız kontrol cihazları ile yapılan uygulamalardaki motorun generatif bölgeye geçtiği zaman enerjisini ifna etmesi için kullanılır. Krom nikel tellerden üretilen kutulu frenleme direnci ısı yayılımına uygundur. Soğutuculu alüminyum şekilde üretilen kutulu frenleme direnci modelleri yüksek ısıya dayanıklı magnezyum oksit kullanılarak elde edilen kasaya sahiptir.

Kutulu Frenleme Direnci

Özel üretim ile elde edilen kutulu frenleme direnci endüstriyel kullanım alanları için de uygundur. Tel sargılı, yüksek güç değerlerine sahip paslanmaz çelik levhalar ile desteklenen kutulu frenleme direnci modelleri havalandırmalı özel galvaniz sac kutu içerisinde yer almaktadır. İstenilen güç ve direnç değerinde üretilebilen kutulu frenleme direnci modelleri bilezikli asenkron motorların yol verme devrelerinde de kullanılmaktadır.

Kutulu Frenleme Direnci

Kutulu Frenleme Direnci Fiyatları

Yeni nesil teknolojiler ile üretilerek sizlere sunulan kutulu frenleme direnci modelleri çevre dostu olarak üretilmektedir. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kutulu frenleme direnci modelleri dünya kalite standartlarına uyumludur. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen kutulu frenleme direncini uzun yıllar boyunca farklı kullanım alanlarında değerlendirebilirsiniz.

Kutulu frenleme direnci fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Fiyatlarda ortaya çıkan farklılıklar ürünlerin teknik özelliklerine göre belirlenir. Ser Rezistans’ın ürün kataloglarında yer alan kutulu frenleme direnci modelleri arasında herkesin bütçesine uygun olabilecek ürünler bulunmaktadır. Ürün fiyatları ve teknik detayları için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza