Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kuru tip ısıtıcılar motordan bağımsız olarak çalışabilme özelliklerine de sahiptir. Yanma havalarındaki yakıt tankından veya müstakil bir yakıt tankından elde ettikleri yakıt ile karışım yapabilirler.

Motordan bağımsız ısı üretebilen kuru tip ısıtıcılar ısıtma ihtiyacınızı, araç motoru çalıştırmadan karşılayabilecek modellere de sahiptir. Ekonomik bir kuru tip ısıtıcı olan bu modeller optimum yakıt tüketimi, dört kademeli ısıtma modu ve üst düzey güvenlik standartlarına sahiptir. Güvenilir şekilde üretilen kuru tip ısıtıcıları çevresel faktörlere karşı dayanıklı olmalarından dolayı dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.

Daha büyük alanları ısıtmak üzere tasarlanan kuru tip ısıtıcılar da üretilmektedir. Aşırı uzun treylerlerin ısıtılması için üretilen güçlü tip kuru ısıtıcılar da mevcuttur. Tekne ve yat ısıtmalarında en uygun tipleri bularak ekonomik bir ısıtma elde edebilirsiniz.

Kuru Tip Isıtıcılar

Kuru Tip Isıtıcılar Nasıl Seçilmeli?

Seyyar kullanıma da uygun olan kuru tip ısıtıcılar her türlü ortamda ihtiyaç duyulabilen ürünlerdir. Kullanım alanlarına göre seçim yapabileceğiniz ısıtıcılar arasından seçim yaparken firma seçimine de dikkat etmelisiniz. Firmaların güvenilir olmaları ve bilinirliğinin yüksek olması daha güvenilir bir şekilde ürün satın alabilmenizi sağlar.

Uzun yıllar boyunca kullanılabilen kuru tip ısıtıcılar arasından seçim yaparken daima kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza göre hareket etmelisiniz. Her alan için farklı şekilde dizayn edilen kuru tip ısıtıcılar endüstriyel ortamlarda da rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ısıtıcı çeşitleri arasında yer almaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza