Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kostik tankları, sodyum hidroksit stoklaması işlemleri için geliştirilen ve kullanılan tanklardır. Polietilen ve polyester asit tankları, asidin stoklanması için uygun ortamın oluşmasını sağlar. Stok sıcaklık değerinin 55 derece üstünde olması ise stoklamaların polietilen kostik asit tanklarının zarar görmesine yol açabilir. Bu sebeple, kostik tankı ve rezistanslarının seçimi konusunda hassas davranılması gerekir.

Petrol rafineleri, endüstriyel üretim alanları, sabun imalat tesisleri ve kağıt ile boya üretim tesislerine kadar pek çok farklı alanda kullanılan kostik tanklarının işlevsel özelliklerini sergileyebilmesi için rezistanslara ihtiyaç duyulur. Kostik tankları içerisinde yer alan rezistanslar yüksek ısıya karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Elektrik enerjisini en hızlı şekilde ısı enerjisine dönüştüren kostik tankı rezistansı modelleri enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar.

Kostik Tankı Rezistansı

Kostik Tankı Rezistansı Fiyatları

İşletmenizdeki enerji maliyetini optimum seviyelere getirebilmeniz konusunda sizlere yardımcı olabilecek kostik tankı rezistanslarını doğru şekilde seçtikten ve monte ettikten sonra uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan kostik tankı rezistansları çevre dostu olarak da üretilmektedir.

Dış etkenlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen kostik tankı rezistansı modellerinin fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine göre türüne göre değişebilir. Kostik tankı rezistansı fiyatları ve teknik detaylı bilgileri için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza