Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kimyasal ısıtıcılar gıda, ilaç, boya ve tekstil gibi pek çok farklı sektör içerisinde kullanılmaktadır. Kimyasal paslanmaz ısıtıcı modelleri bu tür ve benzeri sektörlerin araştırma aşamasında ve kalite kontrol aşamasında kullandıkları ısıtıcılardır. Laboratuvar ortamında kullanılabilen ısıtıcılar farklı hacimlerdeki cihazların içerisindeki sıvıların ısıtılması için kullanılır.

Cihazlar paslanmaz malzemeler ile tasarlanarak güçlendirilir. Fiber glass hasır mantoların içerisinden geçirilerek de kullanılan bu ısıtıcılar esnek ve yumuşak yapıya sahiptir. Yüksek sıcaklık derecelerine karşı direnç gösterebilen kimyasal paslanmaz ısıtıcı modelleri maksimum sıcaklığın elde edilmesi konusunda sizlere yardımcı olur.

Kimyasal Paslanmaz Isıtıcı

Kimyasal Paslanmaz Isıtıcılar Hangi Maddeler için Uygundur?

Asfalt, boya, mum, ağır yağlar ve benzeri maddelere karşı dirençli olabilen kimyasal paslanmaz ısıtıcı modelleri dikkat gerektiren çalışma ortamlarında ilk tercih edilen ısıtıcılar arasında yer almaktadır. Kimyasal madde olarak nitelendirilen maddeler için kullanılan ısıtıcılar arasında varil ısıtma ceketleri de bulunur.

Farklı ham maddeler ile üretilen bu rezistansların kaliteli maddeler ile üretilmesi aynı zamanda ürünün verimlilik seviyesini de doğrudan olumlu yönde etkiler. Bu sebeple, ihtiyaçlarınız için bir kimyasal paslanmaz ısıtıcı seçeceğiniz zaman kaliteli olarak üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde ürünler kısa sürede arıza yapabileceği gibi aynı zamanda iş verimliliğinizin de düşmesine sebep olabilir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza