Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kettle rezistans modelleri ile evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız kettleları güvenilir bir şekilde ısıtabilirsiniz. Kettle rezistans modelleri sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı elektronik cihaz içerisinde de kullanılmaktadır. Çay makineleri, kahve makineleri gibi makinelerdeki rezistanslar ile aynı şekilde çalışan bu rezistanslar elektrik enerjisini ısı enerjisine kolay bir şekilde çevirebilmektedir.

Kettle içerisindeki sıcaklık düştüğü zaman anahtarın akım akışına izin verebilmek için otomatik olarak kapanır ve sıcaklık sizin ayarladığınız limite ulaştığı zaman tekrar açılır. Su ısıtıcısı olarak da kullanılan kettle türü cihazlar ev aletleri arasında en fazla ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır.

Küçük ev tipi cihazlarda kullanıma uygun olan kettle rezistans modelleri ile elektrikli ev aletlerini daha güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Otomatik olarak kapanabilme özelliğine sahip olan bu rezistanslar, kullandığınız elektronik cihazların da ömrünü uzatabilmektedir.

Kettle Rezistans Modelleri

Enerji Tasarruflu Kettle Rezistans Modelleri

Arıza yapmayan ve uzun yıllar boyunca bakım istemeyen kaliteli rezistans modellerini seçtiğiniz zaman kullandığınız elektrikli ev aletlerinden daha fazla verim almaya başlayabilirsiniz. Su ısıtma işini kaliteli rezistanslar ile yapmanız meydana gelebilecek olan arızaları da engellemenizi sağlar.

Arızalardan dolayı cihazların kullanılamaz hale gelmesi gibi ciddi sorunları kaliteli rezistanslar seçtiğiniz zaman asla yaşamazsınız. Kettle rezistans modelleri aynı zamanda minimum enerji tüketerek çalışabilecek etkiye de sahiptir. Böylelikle ekonomik açıdan da avantajlı duruma geçmiş olursunuz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza