Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Sabit güç değerleri ile üretilen kesilebilir kablo rezistansları, izoleli kablolardan ve silikon kauçuk malzemelerden üretilir. En sert geçen iklim şartları altında da kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olan bu rezistanslar yapı ve inşaat sektörünün en temel ihtiyaçları arasında yer alır. Kesilebilir kablo rezistans modelleri endüstriyel sistemlerde ısının sabit tutulabilmesi için de kullanılır.

Medikal sektörü, petrol ve gaz boru hatları, oteller, okullar, alışveriş merkezleri ve eğlence merkezlerindeki sıcak su hatlarının sabit tutulması için kullanılan kesilebilir kablo rezistans modelleri gıda üretimi ile ilgilenen işletmeler için de uygundur. Glikoz ve farklı yağları ortaya çıkabilecek aşırı ısıdan koruyabilen kesilebilir kablo rezistanslar ısının sabit kalabilmesi için işlevsel özelliklerini sergiler.

Kesilebilir Kablo Rezistans

Kesilebilir Kablo Rezistans Nasıl Kullanılır?

Isıtması olmayan binalarda da son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılan kesilebilir kablo rezistans modelleri çiftlikler içerisinde de kullanılabilecek yapıya sahiptir.

Kesilebilir kablo rezistansların daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, kontrol ünitesi ile birlikte kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca montajın doğru yapılması da kullanım ömrünü ve kullanım güvenliğini doğrudan etkileyen detaylar arasındadır.

Soğuk odalardaki drenaj kanallarında buzlanmanın önlenebilmesi ve buzların çözülebilmesi için de kullanılan kesilebilir kablo rezistans modelleri, farklı boyutlardaki maddelerin belirli ısıda kalabilmesi için o maddelerin üzerine sarılarak kullanabileceğiniz esnekliğe sahiptir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza