Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kauçuk pres makinalarında çalışmak üzere özel olarak üretilen kauçuk pres rezistansı modelleri, son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Elektrik enerjisini en hızlı şekilde ısı enerjisine dönüştürebilen bu rezistanslar uzun yıllar dayanacak şekilde dizayn edilerek sizlere sunulur.

Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı olan kauçuk pres rezistansları aynı zamanda ekstrüder kovanları, plastik şişirme, paketleme ve gıda ısıtma gibi farklı alanlarda da ihtiyaç duyulan rezistans çeşitlerdir.

Farklı kullanım alanlarına hitap etmeyi başaran ve paslanmaz çelik malzemeler ile güçlendirilen kauçuk pres rezistansı modelleri enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz rezistans modelleri arasındadır.

Kauçuk Pres Rezistansı

Enerji Tasarruflu Kauçuk Pres Rezistansları

İşletmenizdeki enerji maliyetini optimum seviyelere getirebilmeniz konusunda sizlere yardımcı olabilecek olan kauçuk pres rezistansı modelleri sayesinde gözle görülür bir tasarruf elde edebilirsiniz.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kauçuk pres rezistansı modellerini uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Ek bir bakım veya onarım ihtiyacı ortaya çıkartmadan çalışabilen kauçuk pres rezistansı modelleri kolay monte edilebilir ve işlevsel özellikli olabilen ürünlerdir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza